Skocz do zawartości

Zasilanie do Usbridge Signature


Dzwiekoszczelny

Recommended Posts

15 godzin temu, S4Home napisał:

Jeśli odpisze

Nie wiem jak z odpisywaniem, ale na telefony odpowiada. Ostatnio pomógł mi z przydźwiękiem.

Mam zasilacz Tomanka do Maliny , systemu na wyżyny nie wzniósł , ale w odróżnieniu od tego zwykłego jak do telefonu , nie muszę teraz wyłączać maliny z gniazdka jak odpalam gramofon. Nie ma brumu , a więc już jest lepszy od chińczyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dzwiekoszczelny napisał:

Masz jakieś namiary na "chińczyka" może warto spróbować.

 

 

64,60 zł | Darmowa wysyłka STUDER900 Regulator płyta zasilająca może zmontować w podwójna moc pokładzie DIY kit 5V-28V
https://a.aliexpress.com/_BO0YhT

60,87 zł  34%OFF | Lusya 5-24V STUDER900 Regulator płyta zasilająca super LM317 LT1083 LT1085 DIY kit/gotowa płyta
https://a.aliexpress.com/_BSc4kh

Warto spróbować czegoś na studer900

lub Sigma11/Sigma22

81,86 zł  34%OFF | Lusya Sigma11 zestawy DIY regulowane napięcie zasilania Regulator na słuchawki z przetwornikiem DAC zasilacz T1431
https://a.aliexpress.com/_BUgWsD

123,20 zł  34%OFF | Lusya sigma22 zestawy DIY regulowane napięcie regulatora zasilania dla DAC zasilacz słuchawkowy T1432
https://a.aliexpress.com/_BU9nQh

Mam porównanie #1 do Shanti i różnice są na granicach percepcji,lub żadne...Tzn, początkowo gdy podłączyłem shanti, wydawało mi się że jest lepszy.Jednak w bezpośrednim porównaniu allo digione sig vs usbridge sig na różnych zasilaniach nie wnosiło zmian podczas przełączania się pomiędzy źródłami w czasie rzeczywistym.

Być może to wszystko co jestem w stanie wycisnąć z mojego zestawu.Może z nudów kiedyś potestuje jedno z w/w.

Edytowano przez Mar Ka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji brak,to DiY więc szukasz jej sam😏

#1 To układ podwójnego zasilania liniowego.Potrzebne jeszcze opakowanie i transformator (najlepiej toroidalny dedykowany do audio)W przypadku usbridge potrzebujesz pojedyńcze zasilanie,chyba że przyszłościowo zamierzasz wykorzystać podwozie do aplikacji np. digione signature.

Płytka dostarczona jest złożona, wystarczy tylko połączyć,ustawić napięcia wyjścia.
Jak nie masz charakteru majsterkowicza,to może coś takiego będzie dobrym rozwiązaniem?Gotowiec

102,24 zł  5%OFF | WEILIANG AUDIO odnoszą się do STUDER900 liniowy zasilacz regulowany
https://a.aliexpress.com/_BToxFr

Brał bym z trafo Talema 25W.
Składając samodzielnie podwójne zasilanie wyjdzie podobnie,tylko bez ładnego opakowania.

Do gotowca nie mam niestety porównania.

Edytowano przez Mar Ka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2020 o 08:17, Mar Ka napisał:

64,60 zł | Darmowa wysyłka STUDER900 Regulator płyta zasilająca może zmontować w podwójna moc pokładzie DIY kit 5V-28V

Ten bym zdecydowanie odrzucił. Za słaby stabilizator, nie da wystarczająco prądu. a w zasadzie na styk.  Jak masz się stresować to weź tego gotowca w obudowie. Tylko wersję 25W, co do trafo to ja  bym się nie wysilał i wziął to tańsze. W swoim mam trafo Indel - produkcja pod Koluszkami (podobnie jak MarKa) i nie widzę powodu by dramatyzować. Jedno co mi się nie podoba w tych płytkach to niby wielkie te kondensatory (wizualnie) a jest ich tylko jedna sztuka o pojemności 6800uF i to tak trochę słabo. Audiofile dają 20.000-30.000uF nawet.  Mój zasilacz DIY z aliexpres na zdjęciu aukcji ma 4x4700. Przyszło a tu są 4x3300uF Nichicon. Dobrze przynajmniej, że firma rozpoznawalna, niby audiofilska.

Co do zakupu forumowych hitów typu Tomanek, Nostromo czy innych Shanti to chyba nie będzie istotnej różnicy. Jakość wykonania na pewno trochę lepsza ale jeśli chodzi o walory odsłuchowe to różnica w cenie nie jest absolutnie warta dopłaty. Na sąsiednim forum są wątki klubowe, między innymi jest klub Tomanek. O ja pier..., jak tam jadą po tej firmie. Ludzie zamawiają i czekają tygodniami, miesiącami na dostawę, facet nie odpisuje, ludzie straszą go policją, prokuraturą, Trybunałem Konstytucyjnym i czym się da. Facet ewentualnie odpisuje, że czeka na dostawę podzespołów i co mu zrobisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wito76 napisał:

Ten bym zdecydowanie odrzucił. Za słaby stabilizator, nie da wystarczająco prądu. a w zasadzie na styk.

Nie mogę się z tym zgodzić.Samo Rpi jak i Digione Sig razem wzięte,pobiera 2/3 wydajności jednego wyjścia,a jest podwójne.To ten był podłączony z shanti w konkury, zarówno na Rpi jak i Usbridge sig.Został na stałe w systemie.

Edytowano przez Mar Ka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...