Skocz do zawartości

mały wzmacniacz do 1000 zł


Wojtek Ko

Recommended Posts

Proszę was o pomoc w znalezieniu używanego wzmacniacza o niedużych gabarytach mianowicie max wysokości 14cm, długość 34cm, szerokość bez limitu. Wzmacniacz musi mieć wejście phono i pilota. Od jakiegoś czasu czytam forum i w miarę przeglądania różnych tematów co chwilę zmieniają mi się koncepcję. Pierwotnie chciałem przeznaczyć 500zl ale chyba przy moich wymaganiach nie ma na co liczyć więc doszedłem do wniosku że odłożę i poszukam czegoś do 1000. Do tego jakieś monitory do max 1000zl (nowe lub używane). Słucham głównie rock i jazz ale czasem też pop. Pokój około 20m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Rozwiązaniem może być Topping MX3 + Pro-Ject Phono Box + Heco Aurora 300. Uzyskasz muzykalny charakter brzmienia z dobrą podstawą basową i naturalną średnicą. Jako alternatywę dla Heco możesz wziąć polskie Pylon Audio Pearl Monitor, które zagrają dynamiczniej z szybszym basem i nieco bardziej szczegółową górą. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na te maleństwa już wcześniej. Niestety odpadają ze względu na brak złącza phono i zbyt mało wejść. Mam podłączony telewizor, gramofon, CD i jeszcze jeden AUX pod który podłączam na szybko komputer lub telefon. Do tego chciał bym kiedyś dokupić jakiś magnetofon. Myślałem właśnie o tych monitorach Pylon Audio Pearl bo bardzo często są polecane.

Edytowano przez Wojtek Ko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

SMSL Q5 PRO (na oli ok. 380 zł) +Dj ART Pre 2 (ok 220 zł w pl) + switch SPDIF (na ali ok. 60 zł). 

Gramofon podpinasz pod DJ Art Pre, ten kablem 2xRCA -> minijack do SMSL. Komputer po USB do SMSL. Reszta urządzeń pod switch i ten optykiem do SMSL. 

Resztę dołóż do budżetu na głośniki. 

Pozdrawiam, 

Kamil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wojtek Ko napisał:

Jak się nie będzie sprawdzać to najwyzej wyląduje w innym pokoju.

Tak się zastanowiłem. Czyli jesteś w stanie zaakceptować nietrafiony zakup i umieścić go w innym pomieszczeniu, a wtedy szukać dalej, ale nie jesteś w stanie zaakceptować czegoś co przekracza budżet? Mam takie wrażenie, że pierwsza opcja to też przekroczenie budżetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wojtek Ko napisał:

Zastanawiam się jeszcze jeszcze czy ten selektor sygnału to może być jakiś pierwszy lepszy czy lepiej szukać jakiegoś lepszego?

Ja tylko opisałem jak bym to zrobił, u mnie w 95% gra winyl😜 ale jako że to przełącznik między źródłami cyfrowymi to tu raczej filozofii nie ma. Być może jakiś droższy przełącznik będzie miał porty lepszej jakości... Ja chyba brałbym pierwszy lepszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...