Skocz do zawartości

mały wzmacniacz do 1000 zł


Wojtek Ko

Recommended Posts

8 godzin temu, Wojtek Ko napisał:

Poczytam o nich. Magnaty niestety chyba odpadają bo głośniki będą musiały leżeć na boku a widzę że są profilowane. Dla kontrastu polecacie jakieś nowe? 

Można na boku przykleić nóżki samoprzylepne i wtedy to nie jest problem. Są na to jeszcze inne sposoby np. podstawka w postaci płytki z takimi nóżkami skierowanymi do góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Leżeć w sensie bokiem?

No to troche tracisz.

Jakie Ty masz miejsce że nie dośc że monitor to jeszcze musi leżec?

Piotr

Na zdjęciu widać jakie jest ustawienie (telewizor i szerokość szafki uniemożliwia postawienie w pionie). Ja tam się nie znam ale wcześniej szukałem informacji na temat kładzenia głośników na boku. Z tego co wyczytałem to zdania są podzielone - jedni mówią że jeśli głośnik został zaprojektowany do stania w pionie to tak ma być, drudzy że nie ma to żadnego znaczenia na dowód podając że w większości studiów nagraniowych głośniki leżą na boku. Ja osobiście nie odczuwam różnicy. Jeśli takie ustawienie głośników nie uszkodzi to mi nie przeszkadza. 

IMG-20201217-WA0003.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, S4Home napisał:

753 to jednak zupełnie inne paczki niż 673 i 723.

Zdecydowanie lepsze.

Te uszkodzenia nie będa miały wpływu na dźwięk. Ale pojawia się myśl co ktoś z nimi robił?

Piotr

Rozmawiałem ze sprzedającym. Powiedział że używał je bez maskownic i dzieci się dobrały.

Wiem że jest to " wyższy" model niż polecane wcześniej 673 i 723 ale czy będą odpowiednie do smsla?

Wiem że najlepiej było by zrobić odsłuch ale jestem z Wrocławia (sprzedawca Lublin). Ogólnie tych 753 strasznie mało na ogłoszeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wojtek Ko napisał:

Wiem że jest to " wyższy" model niż polecane wcześniej 673 i 723 ale czy będą odpowiednie do smsla?

Jest zasada co do Q5 jak najlepsze kolumny do niego, skoro 753 to model wyższy jak 673/723 to może być tylko lepiej 👍 Jeżeli nie przeszkadzają ci te wgniotki na membranach to kupuj załóż maskownice i ciesz się muzyką 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jednak raczej zdecyduje się na nowe głośniki z kupnem na raty - dzięki temu będę mógł przeznaczyc troszkę więcej pieniędzy. W ofertach lokalnych sprzedawców znalazłem takie głośniki:

Dynaudio Emit M20
KEF Q350
Monitor Audio Bronze 100
Elac debut 2.0 b6.2
Elac Debut Reference B6
Magnat Signature 703

Zamierzam zrobić odsłuch przed kupnem ale nie chcę wynosić połowy sklepu. Możecie poradzić jakie dwie pary wybrac do porównania? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...