Skocz do zawartości

Kolumny aktywne za 1500/2000zl


Yakoob

Recommended Posts

Witam, piszę z prośbą o pomoc przy wyborze głośników aktywnych do Samsunga Q70R. Mój budżet to 2000zł. Telewizor znajduje się w małym pokoju ok 12m2. 90% to filmy i seriale z Netflixa, PrimeVideo,HBO czy YT. Reszta to jakieś Spotify przy sprzątaniu mieszkania a gry to na prawdę sporadycznie.


Obecnie posiadam Edifier R1700BT ale to dla mnie już za mało chce czegoś lepszego, mocniejszego. Skłaniam się w kierunku:
-Edifier S360DB (za ok 1700zł)
-Edifier R2750DB + Edifier T5 (aktywny subwoofer) (za ok 1400zł za zestaw)
-Audio Pro a26 (za 1888zł)

Pierwsza opcja to 2.1 druga 2.0 z dokupionym subwooferem czyli w sumie też 2.1 trzecia 2.0 ale też z wyjściem na subwoofer gdybym chciał go rozbudować w przyszłości bo jak wspomniałem na razie szukam czegoś do 2000zł.

W sumie to wszystkie propozycje z góry to kolumny na półkę ale jestem otwarty na podłogowe jak np.
-KRUGER&MATZ Passion 2.0 (za 1700zł)

 Jakieś opinie o przedstawionych markach i modelach? Może warto zwrócić uwagę na inne firmy/modele?
Jeśli ktoś się zastanawia czego szukam w nowych kolumnach lub dlaczego zmieniam stare to szukam czegoś o jeszcze czystszym brzmieniu (szczególnie dialogi) i głębszym basie. Edifier R1700BT to niesamowite głośniki ale apetyt rośnie w miarę jedzenia 😀

Jeden taki post umieściłem na innym forum ale chyba się pomyliłem bo w sumie bardziej było od telewizorów niż audio 😁 

Chce jeszcze dodać że nie jestem jakimś znawcą przygodę dopiero zaczynam, zrobiłem mały research i tyle. Zdaje się na użytkowników forum. Chętnie dowiem się co sądzicie o moich propozycjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Klipsch R-51PM. Sądzę, że dźwiękowo to zdecydowanie najlepsza propozycja w swoim budżecie. Ewentualnie na pewno lepiej pod względem jakości dźwięku, ale trochę drożej eleganckie skandynawskie monitory System Audio Saxo 3 active lub trochę większe i mocniejsze (zbudowane na bazie świetnych monitorów Saxo 5) Saxo 7 active.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...