Skocz do zawartości

Zestaw kina domowego ok 5k


Piotrek P

Recommended Posts

Witajcie,

przychodzę z problemem wyboru zestawu kina domowego w zadanym z góry budżecie ok 5k.

Przeznaczenie to przede wszystkim kino domowe (filmy i seriale), w mniejszym stopniu muzyka (spotify, youtube czy gramofon). Do ustawienia w salonie, który ma ok 29m/37m z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest jeszcze w stanie deweloperskim.

Wstępnie zainteresowany jestem Denonem AVR-X2600H, ale nie umiem do niego w ogóle dobrać kolumn. Docelowo chciałbym 5.1, ale zdążyłem już usłyszeć, że w tym przedziale cenowym to niemożliwe i za 3k to ja mogę sobie co najwyżej kupić stereo, a kolejne elementy dodawać z czasem, więc wszelkie rady mile widziane. Amplitunera jeszcze nie kupiłem, więc tutaj też jest jeszcze opcja na zmianę jeśli to będzie miało głębszy sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli głównie stawiasz na kino domowe to system 5.1 byłby idealnym rozwiązaniem. W przypadku Denona 2600h bardzo dobrym zestawieniem byłyby Heco Victa Prime 702/302/102 + Klipsch R12sw lub przestrzenniejsze Pylon Audio Pearl 27 + center + sat + Klipsch R12sw. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedzi.

Zdecydowanie rozważam 5.1 docelowo (ew. z dolby atmos kiedyś w przyszłości).

Przeglądając kolejne strony trafiłem jeszcze na opcję Taga Harmony Azure 5.1 na F-60 lub droższy na F-80 jako niezłe dopasowanie w tej cenie. Natomiast spoko brzmi zestaw Heco Victa Prime i spróbuję pójść w tą stronę. Oczywiście najpierw spróbuję ogarnąć to na jakimś odsłuchu gdzieś lokalnie w stolicy. Idealnie by było w porównaniu do innych, wymienionych:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...