Skocz do zawartości

KD + stereo


bitoff

Recommended Posts

Chciałbym kupić zestaw KD + stereo.

Salon + kuchnia - około 50 m2 z czego strefa TV + wypoczynek około 30 m2

Do: netflix, konsola, tv, muzyka (praktycznie wszystkie gatunki)

Na oku mam zestaw: Marantz SR6015 + Roksan K3 power amplifier + Heco Aurora 700 set

Czy to połączenie będzie ok? Czy muzyka z tego zestawu będzie miała już w sobie że tak powiem "emocje", charakter? 

Zaznaczam że nie chcę przekraczać kwoty tego zestawu.

Proszę o opinie ewentualnie inne sugestię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jestem jak najbardziej za.

Ten Marantz gra łagodnie w kinie ale ma dobre wyposażenie i jest trwały. Dodanie dynamicznej końcówki zmieni barwę frontów na bardziej dynamiczne.

 

Aurora przy tym wzmaku / końcówce odkrywa inny pułap. I wiem że poleca komentarze w stylu na elektornike wydajesz 70% a na kolumny 30. Ale te kolumny potrafią zagrać lepiej.

Ja jestem za tym systemem.

Mogę pożyczyć.

Zapraszam po wyceny

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zestaw oczywiście dobrany bardzo dobrze i nie mam nic do dodania. Alternatywą dla Roksan K3 power  może być Atoll AM200 Signature, który będzie delikatnie łagodniejszy i jeśli chciałbyś uzyskać bogatszą średnicę to warto na niego zwrócić uwagę.  
Pamiętaj jedynie o subwooferze, ponieważ bez niego kino domowe będzie średnie. Tutaj możesz wziąć do kompletu Heco Aurora sub 30a lub Klipsch R120sw. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny zestawu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, maverick2005 napisał:

Pytanie z czystej ciekawości,wypożyczacie tak duże zestawy?, bo w dziale kino ,był mały spór na ten temat.

W którym miejscu? To kwestia transportu.

Przy duzych klockach i drogich wypożyczamy paleta. Wiec albo za nią płacisz albo odbierasz sam. Musimy dbać o sprzet. Samo wypozyczenie jest bezpłatne.

Tak na takie pomieszczenie faktycznie mozna by postawić na 1000. Pytanie jaki jest podział na kino / stereo.

Ten model ma jednak znacznie lepszą kalibrację. Schodząc niżej nawet z pre out ją tracimy.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...