Skocz do zawartości

Tanie, dobre, płaskie kable głośnikowe 2x2.5


Recommended Posts

Cześć, 

Jestem zmuszony wymienić kable głośnikowe. Warunek to max 23 zł/mb (jestem z tych niewierzących w magie kabli), muszą być płaskie (żyły obok siebie) bo inaczej nie wejdą mi pod listwę. 

Obecne kable nie były drogie (ok 10 zł/mb), poczerniały mi na końcach. Nie wiem czy to normalne. 

Zastanawiam się nad polskimi AUDA https://glosniki-instalacyjne.pl/przewod-glosnikowy-2x2-5mm-ofc-auda-premium-bass.html

Chyba ze możecie polecić coś innego sprawdzonego? 

Będą grały z yamaha as700 i pylon sapphire 31. Potrzebne łącznie 6 mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Proponuję zwrócić uwagę na VDH Twin Red jeśli chciałbyś wyciągnąć więcej szczegółów z nagrań i dodać nieco wyższych częstotliwości lub Chord Leyline X, który zapewni dynamiczniejsze brzmienie z szybszym basem i łagodniejszą górą.  Jest to kabel okrągły ale spokojnie wchodzi pod listwę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyka Chord Leyline X z moim zestawem na pewno lepiej się sprawdzi. Ktoś miał może do czynienia z tymi AUDA? Miedź 6N, masa przewodu w stosunku do ceny są kuszące. @Q21 będę niedługo przejazdem w Łodzi to na pewno podejdę jak zdecyduje się na Chord, tym bardziej, że muszę dokupić jakiś Rca-Rca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...