Skocz do zawartości

audio do salonu 20m^2 - budżet około 2-3k


arczik

Recommended Posts

Cześć Wszystkim,

Poszukuję sprzętu audio do 20 metrowego salonu w bloku. Głównie słucham muzyki ze Spotify, oglądam Netflixa i gram na konsoli. Budżet 2-3k.

Wymagania:

- bluetooth -> absolutny must have,

- wejście optyczne,

- hdmi - nie wiem czy jest to aż tak konieczne skoro można podłączyć urządzenie do TV przez wyjście optyczne,

- chciałbym słyszeć dobrze muzykę na całej powierzchni salonu, nie tylko na kanapie lub u sąsiada.

 

Poniżej widać rozkład mojego salonu, szare prostokąty to meble, od lewej ścianka, potem stół, zaś z prawej strony jest kanapa. Zielony prostokąt to TV, a niebieskie prostokąty to miejsce na kolumny. 

salon.thumb.png.c660e3c1dfca3129287f704a07146948.png

 

Jak do tej pory rozważam:

Denon CEOL N10/N11

YAMAHA PianoCraft MCR-N670D

 

Z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam, Artur!

 

 

 

Edytowano przez arczik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Smsl Q5 Pro + Chromecast Audio do obsługi Spotify, radia internetowego, YT sprawdzi się bardzo dobrze kolumny Kef Q 350  https://allegro.pl/oferta/kef-q350-kolor-czarny-kolumny-podstawkowe-8001287981

Masz nowy zestaw o ciekawszym brzmieniu jak Denon, Yamaha 😉 

P.S 

Zapomniałem jak już musi być  https://allegro.pl/oferta/baseus-odbiornik-dzwieku-bluetooth-adapter-aux-usb-8380139502

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Idealnym rozwiązaniem byłby Topping MX3 w połączeniu z Heco Aurora 700 lub Pylon Audio Sapphire 25 jeśli lubisz bardziej mięsisty bas. Heco Aurora zagrają łagodniej i nieco szerzej. Bluetooth masz tutaj na wyposażeniu, a telewizor połączysz bez najmniejszego problemu kablem optycznym. Jeśli miałoby stanąć na monitory to polecam dynamiczne i szczegółowe Kef Q350 lub Q Acoustic 3030i, które zagrają potężniejszą podstawą basową. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...