Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne BT


Recommended Posts

Cześć, przymierzam się do zakupu słuchawek nausznych BT kwota to 500zł +/- 

W zasadzie to chcę aby były komfortowe w noszeniu i jakość dźwięku była bardzo dobra :) Przydało by się również ANC.

Słuchawki do codziennego używania ( Na spacery z psem w cichej okolicy  i w zaciszu domowym ) 

Rozglądałem się trochę i moją uwagę przykuły najbardziej:

Sony WH-XB900N (za 500 zł) - Dobrze wykonane i jakość dźwięku ponoć w tej cenie bardzo dobra.

Interesuje mnie również czy warto dołożyć "kila stówek" i kupić lepsze  za 700 zł? (np używane Bose QuietComfort 35 II lub  Sony WH1000XM3) Ze słuchawek chciałbym korzystać kila lat, więc czy warto brać lepsze od razu na starcie ? 

Co o muzyki jaką lubię to generalnie hip-hop/pop/rock/chillout/disco/klasyczna/muzykę do filmów.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz trochę poziomy tych słuchawek. Model 1000, MK3 jest dużo lepszy od 900-tki. Jeżeli rozważasz nowe i używane, no to nie masz łatwego zadania. 

Prywatnie wolałbym nowy produkt, chociażby ze względów higienicznych. Za 600 zł to znajdziesz z nowych Audio Technica ANC 700. Z wyglądu zwyczajne, ale przestrzeń i szybki bas jest fajny w tym modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostańmy tylko przy nowych :

- Sony WH-XB900N 

 Audio Technica ANC 700 Z tego co widzę po BT ma raczej średnią jakość dźwięku.

Czyli brać sony czy coś warte jeszcze u wagi w tej cenie ? 

Co z Bose QuietComfort 35 II? Jak wygląda na tle konkurencji w tej wyższej półce cenowej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą opinią to się nie zgodzę. Uważam, że model 1000 w wersji 3 i 4, brzmi zdecydowanie jaśniej a niż Audiotechnica ANC 700.

Dodatkowo, powinniśmy do tego modelu Sony, porównywać je z modelem A-T ANC900 

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc900bt.html Design

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...