Skocz do zawartości

Kolumny, przejscie na nastepny level


Łukasz Lisiewicz

Recommended Posts

27 minut temu, 1Ender napisał:

W jakim najmniejszym metrażu zagrają? 

Od 20 m2 , do mniejszych bym nie polecał ze względu na bas. Wyjątek może stanowić mniejszy pokój zaadaptowany akustycznie.

Drogie jest pojęciem względnym, o czym odkąd zajmuje się audio wielokrotnie się przekonałem , a kompromisy się często mszczą :) 

16 minut temu, seba3002 napisał:

Czy teraz grają u Ciebie ProAc Response One SC?

ProAci mam w sypialni , obecnie w salonie grają Alteci Lansing Valencia / o, i te już są drogie !!! :) /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, Miras23 napisał:

Nie wiem, jak można WYTRZYMAĆ z tymi głośniki dłużej niż jeden utwór. A zaznaczę, że elektronika towarzysząca, która tam stała to był ATOLL i T+A. Trzeba chyba spinać same "ciemności" aby jakoś to wyprostować, albo kochać kującą trąbkę w ucho...

A słyszałeś kiedyś trąbkę na żywo? Skoro dążymy do odzwierciedlenia dzwieku live to chyba kłujaca trąbka jest pożądana ;)

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inferno weź pod uwagę szaloną inflacje o której jakoś nic nie słyszę w wiadomościach TVP , która się nijak nie ma do wzrostu zarobków. Trzymając kasę / o ile ją mamy/ tracimy codziennie.

@seba3002 ProAc Response One SC

i Altec Lansing Valencja , prawda że brzydkie ? :) Zero minimalizmu :)  

 

IMG_1694.JPG

IMG_1441.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Miras23 napisał:

Odnoszę się do modelu QR5 i R3 Avantgarde. Nie wiem, jak można WYTRZYMAĆ z tymi głośniki dłużej niż jeden utwór. 

 

1 godzinę temu, nowy78 napisał:

Dla mnie to zupełnie inne "kłucie". Trąbka na żywo i owszem, ma moc. Jednak porównując do trąbki kłującej w uszy ze średniej jakości głośników to już sama przyjemność :) 

Czy te modele to sredniej jakosci glosniki???? Nie sądzę... podejrzewam ze mój Tannoy miałby problem w bezposrednim starciu chociaż gdy zapodam werbel, to otrzymujemy mistrzostwo w tym wydaniu. I porownuje tu do dzwieku werbla na żywo!

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2020 o 17:14, DudasDudek napisał:

Jak chcesz uderzenia i tym bardziej, że słuchasz muzyki elektronicznej, to można by poważnie pomyśleć o muzycznym subwooferze. Wtedy na pewno będzie bum.

Niedawno ktoś dobierał właśnie wzmacniacz do Goldów 4G i znakomicie wypadł Roksan K3. Używany pewnie za 5k wyhaczysz. I zostanie kasy na jakiś streamer z prawdziwego zdarzenia (chyba że słuchasz głównie z CD, to odtwarzacz).

a jaki to ten streamer z prawdziwego zdazenia? I co myslicie o nowej wersji monitor audio gold 200 5g?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz Lisiewicz napisał:

a jaki to ten streamer z prawdziwego zdazenia? I co myslicie o nowej wersji monitor audio gold 200 5g?

Koledzy z branży na pewno doradzą coś ciekawego. Ja drogich streamerów nie znam. Chyba, że wysoka jakość w rozsądnej cenie, wtedy malinka.

Ja bym nadal postawił na dobrze dobraną elektronikę, która wykorzysta potencjał tych kolumn. Jakiś bardzo dynamiczny. I wtedy dokupił ewentualnie suba, by było zrobiło się gęsto. Ja wiem, że dla niektórych sub to nadal grzech, choć nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Ja tam korzystam z zewnętrznego daca lepszego + po prostu transport. 

Pc, malina czy ostatnio testowany bluesound.

Co do monitor audio gold200 to klasowe kolumny. Ze znakomitą góra. Ale wymagające w kwestii doboru toru żeby pokazać na co je stać.

Piotr

a mozesz podpowiedziec cos wiecej w kwesti doboru toru,  bede bardzo wdzieczny bo nie ukrywam ze monitor audio strasznie mi  sie podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...