Skocz do zawartości
JaZz

Spotify Family - zrzutka

Recommended Posts

Witam, jest temat dla Tidala, to niech będzie też dla Spotify.

Szukam osób do zrzuty na Spotify Family na rok.

Potrzeba łącznie 6 osób. Wstępnie mam 2 znajomych, więc brakuję jeszcze 3.

Koszt na 6 osób to 29.99 zł na miesiąc. Na rok 359.88 zł czyli na osobę 59.98 zł.

Po zebraniu wszystkich osób podepnę swoją kartę do Spotify i zasubskrybuję pakiet Family. Następnie po zaksięgowaniu kwoty od danej osoby wyślę jej zaproszenie do rodziny. Dołączasz na swoim koncie i masz swoje playlisty.

spotify family.png

Witam. Ile razy w roku można przystąpić do rodziny spotyfi. W jednej już jestem jeśli się nie wyjaśni sprawa kontaktu z zarządcą planu to będę chętny.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, sandurski napisał:

Witam. Ile razy w roku można przystąpić do rodziny spotyfi. W jednej już jestem jeśli się nie wyjaśni sprawa kontaktu z zarządcą planu to będę chętny.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Pewnie kupiłeś na allegro. Ja tak samo. Będziemy musieli założyć nowe konta bo można przystąpić tylko raz na 12 miesięcy.

No ale jak zbierzemy ekipę to chociaż będzie pewność że nikt nas nie wyrzuci z rodziny. 

Edytowano przez JaZz

Nie na allegro. Zebraliśmy się na jednym z forum. Na razie 10 zł na 2 msc. Kontakt się urwał. Telefonu nie odbiera, e-maile nie odpisuje. Zobaczymy co będzie później. Więc tylko raz na rok można przystąpić do rodziny?

Żonie dołączyłem do 2 kont w ciągu 3 msc i nie było problemu. Więc nie wiem jak to jest na prawdę. Na razie działa mi konto w rodzinie tylko nie wiem jak dlugo