Skocz do zawartości

Pomoc dla nowicjusza wzmacniacz Sony F530-ES


Michal95

Recommended Posts

Witam to mój pierwszy post na tym forum, w życiu wcześniej nigdy nie interesowałem się audio, ostatnimi czasy udało mi się zdobyć drogą kupna, stary wzmacniacz Sony 530ES. 

Chciałbym do tego wzmaka zakupić jakieś kolumny w kwocie do 400-500zl czy jest w ogóle sens poszukiwać w tym momencie kolumn czy lepiej dozbierac kasy i kupić lepszego. 

 

Na chwilę obecną udało mi się namierzyć kolumny JBL MK1000 za kwotę 300zl, ale nie mam pojęcia czy nadadzą się do mojego wzmaka. 

 

Z góry zaznaczam że nie jestem jakimś audiofilem ale czasem chciałbym coś głośniej posłuchać przy dobrej jakości muzyce. 

IMG_20201121_191124.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michal95 napisał:

Chciałbym do tego wzmaka zakupić jakieś kolumny w kwocie do 400-500zl czy jest w ogóle sens poszukiwać w tym momencie kolumn czy lepiej dozbierac kasy i kupić lepszego. 

 

Myślę, że lepiej dozbierać kasy i tylko ze sprawdzonego źródła kolumny najlepiej podpinając do nich swój wzmacniacz. Nawet jak znajdziesz na jakimś portalu ładnie wyglądające kolumny to wyłącznie odbiór osobisty i wtedy sprawdzisz jak zareaguje sprzedający na taki wariant.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...