Skocz do zawartości

Zmiana wysłużonego CD - proszę o pomoc


Bo Gusz

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.

Moja obecna konfiguracja:

Wzamacniacz - Creek 4330, Odtwarzacz CD Pioneer PDS-504 (mocno wiekowy), kolumny TDL RTL-3.

Głownie chciałbym wymienić odtwarzacz CD na coś lepszego (za ok 2-3 tys.) oraz dokupić jakiś odtwarzacz bluray. Jednak priorytetem ma być tutaj dobry CD z możliwością odtwarzania plików FLAC. Początkowo pomyślałem o jakimś odtwarzaczu kombo - np. Panasonic UB9000 albo Pioneer LX500. Jednak mam watpliwości czy taki sprzęt zagra równie dobrze jak CD i dokupiony osobno odtwarzacz bluray. Tym bardziej że zależy mi głównie na dobrej jakości audio. Chyba że się mylę... 

Możecie mi coś doradzić? Głownie chodzi o odtwarzacz CD. Myślałem np. o Marantz CD6007 jednak wyczytałem że nie są to trwałe urządzenia (chciałbym kupić sprzęt na lata). Może Rotel CD14, Yamaha CD-S700,  albo coś od Pioneer-a ? 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi co do moich pomysłów... :)

 

 

 

 

Edytowano przez Bo Gusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już musisz sam wiedzieć na czym Ci bardziej zależy i czy warto iść na taki kompromis.

Warto jeszcze brać pod uwagę z odtwarzaczy BLU-RAY np. Pioneer UDP-LX500 i porównać z w/w.

Z tańszych odtwarzaczy CD które odtwarzają pliki FLAC tylko, że jest to urządzenie z ekspozycji z pełną gwarancją Yamaha CD-N301.

https://www.tophifi.pl/yamaha-cd-n301-outlet.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...