Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne 500/550 zł rock/metal


Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie szukam słuchawek do tego typu muzyki, przeglądając forum natrafiłem na model 

Beyerdynamic DT 150 co myślicie? 
Zależy mi na dociążonym, szybkim basie i bardzo dobrej średnicy, wokale mogą być neutralne lub lekko wycofane tak aby nie przysłaniały całego pasma( ale wyraźne) wysokie nie przytłaczające. 



Źródło w domu nad c326 i Samsung s8 , w przyszłości pewnie dokupię coś specjalnie do słuchawek. Macie jakieś inne konkretne propozycje?

Pozdrawiam:)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem DT150 i fajnie je wspominam, niskich tonów mają od groma, jest wykop i ogólnie dociążony lekko przyciemniony charakter, to wybredne słuchawki co do toru, przynajmniej takie są ich opinie, ciężko Ci powiedzieć które lepiej zagrają to 2 inne bieguny, chyba wiesz jakie zalety są słuchawek otwartych a jakie zamkniętych?

Ja za całokształt wolałem delikatnie DT880 chrome specjal, zdecydowanie ciekawsze w budowaniu sceny od DT150.

DT990 też bym polecił, nie słuchałem ich od dawna ale mogą być dobrym kompromisem między otwartym przekazem i dociążeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Arko55 napisał:

Miałem DT150 i fajnie je wspominam, niskich tonów mają od groma, jest wykop i ogólnie dociążony lekko przyciemniony charakter, to wybredne słuchawki co do toru, przynajmniej takie są ich opinie, ciężko Ci powiedzieć które lepiej zagrają to 2 inne bieguny, chyba wiesz jakie zalety są słuchawek otwartych a jakie zamkniętych?

Ja za całokształt wolałem delikatnie DT880 chrome specjal, zdecydowanie ciekawsze w budowaniu sceny od DT150.

DT990 też bym polecił, nie słuchałem ich od dawna ale mogą być dobrym kompromisem między otwartym przekazem i dociążeniem.

dopiero zagłębiam się w temat :) mniej więcej coś tam wiem... :) 
doczytałem też że dt 770 to takie 990 ale właśnie w obudowie zamkniętej. Chyba właśnie w zamkniętą obudowę będę celował 

Edytowano przez wid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...