Skocz do zawartości

Sony WH-1000XM3 vs Denon AH-GC25W


Recommended Posts

Witam, pojedynek pomiędzy tytułowymi bohaterami.

- słuchawki będą używane w większości do muzyki ( muzyka elektroniczna, trance, house). / źródło  w 99% Samsung S10+

- bedą też używane w pracy (wideokonferencje) / PC 

- rzadziej do oglądania YT ( ale może się zdrzyć)   / S10+

 

 

Wszystkie testy które oglądałem/czytałem przemawiają głownie za Sony,  ja jestem bardziej skłonny do Denonów.

Jak z kodekami które tam siedzą, czasami pojawiają się sprzeczne informacje. (brak Aptx w denon? ) 

Pytanie czy bluetooth 4.2 / 5 poradzi sobie z filmami oglądanymi na YT z telefonu. ( brak opoźnień) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak słuchałeś obu i jesteś za Denonami to je kup.
Dla mnie Denon to syf, jakość nie jest tak dobra jak u innych producentów (ale też zależy)

Jak nie słuchałeś, a większość recenzji i opinii są za Soniaczami, to chyba je powinieneś kupić w pierwszej kolejności. 

Masz zwrot 14 dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Od kilku dni mamy w super cenie (1250 z 1700), słuchawki B&W PX7 Carbon Edition https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/bowers-wilkins-px7-carbon-edition.html

Słuchawki BT z ANC i regulacją natężenia w aplikacji. Szybkie, precyzyjne i szczegółowe w zakresie góry. Nie zmęczą Cię a wręcz zaangażują. To jedna z kluczowych propozycji w tej cenie.

Posłuchaj koniecznie. Zapraszamy Cię do naszych salonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...