Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz


tomszar

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Pierwotnie myślałem o sprzęcie do kina domowego i o to pytałem w tym dziale ale po lekturze waszych opinii i nie tylko planuję zakup wzmacniacza do 4000 zł.  do kolumn dali zensor 7.

Pomieszczenie jest stosunkowo duże salon 26m + kuchnia zabudowana,

Interesuje mnie stereo, TV, muzyczny miszmasz, przede wszystkim rocka, pop, trochę cięższych brzmień, muzyka filmowa.
Złącze do podpięcia telewizora, port USB + gramofon, odtwarzacz strumieniowy.

zastanawiam się na audiolab 6000a play 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem to troche nudne granie. Może brakować mu momentami powera, takiego kopa

Ale możesz go sprawdzić w domu.

Moim zdaniem Zensor odzywa z Magnat MR 780 mimo że to ciepły wzmak albo Cyrus ONE HD + Chromecast Audio. Tu masz jaśniejsze bardziej dynamiczne brzmienie.

Piotr

 

Dziękuję a magnat ma odtwarzacz strumieniowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli szukasz wzmacniacza do Dali Zensor 7 to polecam zwrócić uwagę na nieco cieplejszą barwę. Rozwiązaniem mógłby być Cyrus One HD + Audio Pro Link 1 lub Chromecast Audio. W obu przypadkach wykorzystasz DACa we wzmacniaczu. Jeśli chciałbyś uzyskać lepszą stereofonię, napowietrzenie i kontrolę basu to Audiolab 6000a Play powinien być dobrym wyborem. Masz pełną obsługę sieci ale jedynie czego by Ci brakowało to wejścia USB, to z tyłu jest wyłącznie serwisowe :(. Tak nawiasem mówiąc Audiolab 6000a Play ma zdecydowanie więcej powera niż Magnat mr780  ;)

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli szukasz wzmacniacza do Dali Zensor 7 to polecam zwrócić uwagę na nieco cieplejszą barwę. Rozwiązaniem mógłby być Cyrus One HD + Audio Pro Link 1 lub Chromecast Audio. W obu przypadkach wykorzystasz DACa we wzmacniaczu. Jeśli chciałbyś uzyskać lepszą stereofonię, napowietrzenie i kontrolę basu to Audiolab 6000a Play powinien być dobrym wyborem. Masz pełną obsługę sieci ale jedynie czego by Ci brakowało to wejścia USB, to z tyłu jest wyłącznie serwisowe :(. Tak nawiasem mówiąc Audiolab 6000a Play ma zdecydowanie więcej powera niż Magnat mr780  ;)

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

a Jeśli miałbym porownac AUDIOLAB 6000a kontra ATOLL in100se to  ktory lepiej brac pod uwage? (muzyka minimal techno, elektorniczna, poważna, pop, inne typu enya, gregorians, chillout z saxofonem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2020 o 07:20, tomszar napisał:

Dziękuję a magnat ma odtwarzacz strumieniowy

Trzeba mu dołożyć na przykład chromecast

Dnia 24.11.2020 o 12:07, animak_88 napisał:

a Jeśli miałbym porownac AUDIOLAB 6000a kontra ATOLL in100se to  ktory lepiej brac pod uwage?

Atoll to dwie półki wyżej.

NAD 368 to też dobry trop. Ale nie wiem czy opłaca siędo niego dokładać moduł. To jednak spory wydatek. Na początku też spróbował bym  Chromecastem.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomszar napisał:

Dziękuję wam za podpowiedzi a co powiecie jeszcze o demon pma-150h i Marantz pm7000n, odsłuch to tak jak wspomniałem wcześniej dali zensor 7

Denon nie jest demonem mocy, a z kolumnami Dali to nie jest zbyt dobre połączenie za bardzo muli i spowalnia. Marantz będzie lepszym rozwiązaniem, ale na pewno będzie to spokojniejsze granie niż z wzmacniaczem NAD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomszar napisał:

Czy dobrze ten nad c368 się zgra z moimi Dali sensor 7? Czytałem też o c338, dużo tańszy czy duża będzie różnica w porównaniu do c368, odsłuch to wspomnienie wyżej kolumny dali?

C338 może być dość "na styk" - pomieszczenie i kolumny są niemałe i tak jak już to było wspomniane - nie ma możliwości ewentualnej rozbudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...