Skocz do zawartości

Słuchawki JBL Tune 700BT


Panpiotr24

Recommended Posts

Witam.

Otóż mam pewien problem.

Kupiłem słuchawki JBL Tune 700BT i nie da się słuchać muzyki gdy są podłączone do laptopa. Przy smartfonie nie ma żadnego problemu. Na laptopie zacinają przy słuchaniu z youtube, jak również muzyki na dysku. Gdy połączyłem laptopa ze słuchawkami kablem jack 3.5 działa tylko lewa strona.  Dodam że niedawno wymieniłem HDD na SSD i mam praktycznie czysty system. Po zainstalowaniu systemu użyłem programu Driver Booster 8 Free do sprawdzenia i zainstalowania sterowników i aktualizacji. 
Laptop Medion Erazer x7613
Procesor Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz   2.60 GHz
RAM 16GB
Windows 10 Home
Wersja 20H2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Panpiotr24 napisał:

Witam.

Otóż mam pewien problem.

Kupiłem słuchawki JBL Tune 700BT i nie da się słuchać muzyki gdy są podłączone do laptopa. Przy smartfonie nie ma żadnego problemu. Na laptopie zacinają przy słuchaniu z youtube, jak również muzyki na dysku. Gdy połączyłem laptopa ze słuchawkami kablem jack 3.5 działa tylko lewa strona.  Dodam że niedawno wymieniłem HDD na SSD i mam praktycznie czysty system. Po zainstalowaniu systemu użyłem programu Driver Booster 8 Free do sprawdzenia i zainstalowania sterowników i aktualizacji. 
Laptop Medion Erazer x7613
Procesor Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz   2.60 GHz
RAM 16GB
Windows 10 Home
Wersja 20H2

Czy oby na pewno w dobrym miejscu te zapytanie? 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...