Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy onkyo ns-6170


sylwan1976

Recommended Posts

Witam miałem wcześniej onkyo ns-6130 i przy odtwarzaniu tidala z apki onkyo controller odtwarzał mi 1 utwór z płyty i sie zatrzymywało i nie chciało dalej iść albo zaczął odtwarzać to samo nagranie od nowa myślałem że to wina odtwarzacza więc go sprzedałeem i kupiłem ns-6170 odpaliłem i jest dokładnie ta sama sytuacja nie mam pojęcia o co w tym chodzi czy to wina sieci czy co mam internet w orange modem z routerem Funbox2 nadmienię że wszystko inne działa bez zarzutu radio internetowe spotify i tidal przez chromecasta też działa normalnie tylko przez apke onkyo nie chce chodzić proszę o pomoc w tej sprawie może ktoś będzie miał jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest po gwarancji bo ma 3 lata ale zachodzę w głowę jak to możliwe ze ten sam problem jest na drugim odtwarzaczu z rzędu to jest raczej nie możliwe to nie może być chyba wina odtwarzacza może sieć nie wiem zastanawiam się nad kupnem routera jakiegoś tp linka na przykład może to coś zmieni może to wina tego funboxa coś może blokuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zadzwonić do Orange i powiedzieć o problemie. Jak użytkownicy u mnie w firmie zaczęli pracować zdalnie na VPN to najwiecej problemów miałem z konfiguracją właśnie w sieci Orange. Walczyłem i kombinowałem a na koniec dnia operator musiał uruchomić jakiś protokół na łączu czy routerze brzegowym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...