Skocz do zawartości

Zakup amplitunera KD


VBB

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym kupić amplituner kina domowego...I teraz z opisów w ogłoszeniach w necie rzadko można wynieść konkretną wiedzę odnośnie sprzedawanych na nich sprzętów, więc pytanie do osób znających temat.

Potrzebuję jednostki, która posiada HDMI z obsługą ARC, oraz wyjścia na głośniki 5.1 z pasywnym subem.

Im taniej tym lepiej...nie jestem jakimś audiofilem, nie mam upodobań co do konkretnego sprzętu, ale lubię oglądać filmy i posłuchać muzy w nieco lepszej jakości niż głośniki telewizora. 

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Pozdrawiam

Bartosz

Edytowano przez VBB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie jest 5x5, ale w bloku, więc wielkiego huku robić nie zamierzam i te głośniki które mam w zupełności mi wystarczają.

Bardziej zależy mi na tym, żeby niezależnie od źródła wyświetlanego do tv można było włączyć kino. Kiedyś miałem podłączone chinchami pod tv i było git...obecnie już nie robią w telewizorach takich wyjść...albo optyczne, albo HDMI ARC, ew. Bluetooth.

Zamiast kupować nowe kino domowe miałem nadzieję na tańszą opcje wymiany samej jednostk...tak w kwocie 500-700 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...