Skocz do zawartości

Prosze o pomoc :)


SzniQ

Recommended Posts

Mam wierze ...
Deawoo RD-430SU z wyjściem coaxial...
Jest to wierza z wyjściem na 5.1
W zestawie były 2 głośniki które mogłem normalnie podłączyć ...
Lecz moje kino komowe które chciałbym podłączyć niema żadnych wyjść coaxial ani nic podobnego ...
To kino ma wyjście na głośniki (front,rear,center/subwoofer)
I poprostu niewiem jak bym mógł je podłączyć prosze o pomoc icon_smile.gif
Z góry dziękuje icon_biggrin.gif


Od centralnego głośnika wychodzą kable do każdego głośnika z osobna.
Kino to mam podłączone do komputera ...
Mam kabel coaxial'u icon_smile.gif
Lecz...
Niechce kupować wzmacniacza ... icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Hej,

Ekspertem to ja moze nie jestem, ale...
Kto ci powiedzial ze ta wieza jest 5.1 ? W danych technicznych jest napisane 2x30W co raczej sugeruje zestaw stereo...

Oczywiscie mozesz skorzystac z tego jako źródła (innymi słowy czytnika CD/DVD), ale będziesz potrzebował amplitunera, który puści sygnał na twój zestaw głośników 5.1.

Przynajmniej ja tak to widzę... może, któryś z forumowiczów jeszcze to zweryfikuje.

Pozdro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
z tego co widze wynika ze ta "wieza" to zwykly grajek a nie amplituner 5.1 , a twoje "kino domowe" ktore jak sam piszesz masz podpięte pod kompa , ma wbudowany wzmacniacz , wiec ja bym proponowal ( domyślam sie ze to jest jedyne rozwiazanie twojego problemu) wieze podlaczyc do telewizora - bo jak sam jej producent sugeruje - doskonale sprawdza sie jako playwr dvd, a swoje kino domowe podłącz do wierzy do wyjścia słuchawkowego - albo innego wyjścia, w ten sposob bedziesz mogl rowniez uzywac glosnikow od wierzy np do sluchania stereo - mam nadzieje ze pomoglem, a jeśli nie to sprecyzuj bardziej pytanie, tak zeby mozna bylo udzielić ci jednoznacznej odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...