Skocz do zawartości

Zestaw stereo za około 3 tys


Paweł Ce

Recommended Posts

Witam, 

Szukam swojego pierwszego zestawu stereo do salonu z aneksem kuchennym. Pomieszczenie około 25m2. Planuję podłączyć zestaw do telewizora, będę go głównie wykorzystywał do słuchania muzyki z serwisów streamingowych oraz tv. Gatunki muzyki to głównie pop, rock i muzyka klubowa. 

Czytając podobne tematy na forum znalazłem amplituner Yamaha R-N602 oraz kolumny Pylon Audio Pearl 25 lub Heco Aurora 700, ale taki zestaw trochę przekracza mój budżet. Czy możecie polecić jakieś inne zestawy czy może warto trochę dołożyć do wybranych przeze mnie zestawów? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W podanym przez Ciebie budżecie, wybór amplitunera RN 602 jest dobrym trafem, ale ten model zajmie Ci prawie cały budżet. Na Twoim miejscu, spróbowałbym ze słabszym modelem RN402. Uzyskasz trochę gorszy dźwięk, mniej szczegółowy, słabszy bas, ale starczy wtedy na podstawowe głośniki. Obecnie mamy w promocji Mission LX3 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/mission-lx-3.html

Zapraszamy Cię na prezentację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W mojej ocenie warto chwilę poczekać i odłożyć na zestaw Yamaha RN602 + Heco Aurora 700.Jest to brzmienie uniwersalne o delikatnie ocieplonej barwie z solidną podstawą basową i szeroką sceną dźwiękową. Możesz na sam początek kupić Aurora 700 + Topping MX3, a w przyszłości pomyśleć o mocniejszym wzmacniaczu takim jak RN602. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...