Skocz do zawartości

Audio z YouTube


Gość

Recommended Posts

Witam 

Znalazłem ten filmik przez przypadek jestem w lekkim szoku ilością jaka zalega na półkach. 35 lat leży sprzęt i czeka tylko na co, jako dawcy części czy może sentyment właściciela jest tego cała masa 😮 Może ktoś z was już to widział? Oceńcie sami zapraszam do oglądania, oceniania, wrzucania filmików o tematyce Audio 😉 

PS. czapeczka jest najlepsza 👍

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

RLC - sporo sprzętów jest młodsze niż 35 lat.Skąd pomysł o 1985 roku (przy założeniu, że filmik jest tegoroczny)?

Poza tym nie ma topowych modeli - raczej średniaki z oferty paru firm (z jednym wyjątkiem - najwyższy model CDka).
W każdym razie - wybitnych modeli nie ma. Jeżeli jakieś topowe modele są - to ukryte i nie na widoku.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RLC - nie wiesz???

S4Home ma wszystko...

A tak na poważnie - mieć wystawionych na półce np. 5 różnych Luxmanów?
U góry wygląda jakby parę ATOLLi stało, jakieś MF, ...a do tego drobnica Marantza i Denona i ...

Ale to tak tylko na podstawie fotki - filmu nie odpalałem. Więc tam powinno być więcej szczegółów - jakby komuś się chciało.

Pozdrawiam
PS. Piotrek - to taki żarcik na niedzielę 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość domicela

Pewnie teraz przez ten covid u niejednego przedsiębiorcy zajmującego się nagłośnieniem i innymi eventami są takie garaże. Niestety wiele będzie się kurzyło bo firmy już nie ma a nie opłaca się sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...