Skocz do zawartości

Tempotec Serenade a DT770/990?


Recommended Posts

Nadal jestem bez słuchawek ale czas mnie nagli i pora coś wybrać innego niż Soundmagic HP151, grały one bardzo dobrze ale jakość konstrukcji jednak nie przemawia do mnie abym je kupił jeszcze raz, no chyba że w ostateczności.

Grzebałem po necie baaardzo długo i wydaję mi się że będę wybierał między modelami Beyerdynamic. Pytanie czy mają one sens właśnie z kartą Tempotec? Jeżeli tak to ile Ohm? Bass mi jak najbardziej odpowiadał w HP151 więc jeżeli będzie on porównywalny między HP151 a DT990 myślę że właśnie wybiorę DT990 z powodu wystarczającej ilości bassu. Nawet jeżeli Soundmagic ma porównywalne granie do DT770 byłbym skłonny spróbować otwartości DT990.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz trafiłeś w 10 Moby, ale nie widzę żeby te słuchawki były dostępne w Polsce, a potrzebuję faktury imiennej do tego, także raczej zagraniczne sklepy odpadają. Budżet mam do ok 650 zł, więc jeżeli ktoś ma jakieś  inne propozycje, mogę je rozważyć. Wybrałem Beyerdynamica ze względu na recenzje oraz polecenie znajomego, twierdzi że są pancerne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały budżet niestety jeżeli chodzi o x2. A o basie piszę cały czas bo przynajmniej wiem ile basu mi wystarczy bo tak naprawdę HP151 były moimi pierwszymi słuchawkami z których byłem zadowolony jeżeli chodzi o jego kwestię. Koncerty na żywo też lubię posłuchać dlatego chcę poniekąd przetestować otwartą konstrukcję bo nigdy nie miałem takich słuchawek. Jeżeli obydwoje polecacie Philipsa to będę musiał się niestety wstrzymać z zakupem, ponieważ Aliexpress jeżeli chodzi o mój sposób płatności nie wchodzi w grę. Chyba że wezmę na siłę po prostu te DT990. Chociaż przecena na Ali jest mega i kuszą mnie te Philipsy jak jasna cholera....

 

Rany jestem bardziej skołowany niż psyduck z pokemonów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o złotówki ale inną kwestię no ale cóż, namówił...

Końcem roku przyjdzie, więc napiszę wtedy może krótką recenzję okiem zwykłego zjadacza chleba czy jestem zadowolony z zakupu i jak one się mają do HP151. Swoją drogą wyszły bardzo tanio bo jeszcze dostałem 50zł cashbacku.

Edytowano przez zalsmony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...