Skocz do zawartości

Zestaw stereo do salonu z aneksem.


fluid77

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zakupić zestaw stereo do salonu - amplituner + kolumny.  Pokój wraz z aneksem ma około 21 m2 (grafika). Kolumny po obu stronach szafki RTV blisko ściany bo innej możliwości raczej nie ma. Rodzaj słuchanej muzyki to: Pop, R'N'B, Soul, Rock. Nie jestem jakimś audiofilem. Budżet myślę że ok. 5,6 tyś. zł.

salon.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie będzie. Rozstaw 1,6 m to stanowczo za wąsko. Scena za bardzo ściśnięta. Rozstaw kolumn - Minimum 1,8 m - 2 m. Dodatkowo chcesz kolumny upchać w kąt!

Podłógowki do takiego ustawienia zdecydowanie odradzam. Będzie dudnić. Tylko Monitory (kolumny podstawkowe) na standach. W 21 m2 będzie w miarę okej. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Fyne z Cyrusem to fajny zestaw 👍 jezeli chodzi o te wymiary to mam bardzo podobnie w sypialni. Monitory QX2 mają podobnej wielkości przetwornik i są całkiem spore jak na podstawkowe, podobnie jak te Fyne. Stoją na komodzie rozstawione na około 150 cm i jakieś 20 od ściany. Grają super, przestrzeń itd... więc ja bym nie demonizował rozstawienia. Proponuje wypożyczyć taki zestaw jak proponuje @Na Temat Audio i zobaczyć jak to gra.

Chyba że w grę wchodzi wyburzenie i rozbudowa domu/mieszkania 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli szukasz dynamiczne brzmienia z muzykalnym środkiem to Audiolab 6000a Play + Fyne Audio F500 powinny przypaść Ci do gustu. Audiolab to klasyczny wzmacniacz stereo z opcjami sieciowymi także w tym przypadku niczego więcej nie potrzebujesz, masz dostęp do Tidala czy Spotify. 
Jeśli chciałbyś uzyskać  bardziej szczegółowe brzmienie to Focal Chora 816 byłaby dobrym kierunkiem. Z Cyrus One świetnie zgrywają się Kef Q350 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...