Skocz do zawartości

na rynku: zestaw stereo w okolicach 3-4k


kspietrek

Recommended Posts

Witam,

Jak w temacie - szukam wzmacniacza i kolumien podstawkowych stereo do salonu 17m2 za  3 tysiace, ale na pewno nie wiecej niz 4 :D

Czy ostatnio wpadlo Wam cos ciekawego w oczy? Albo macie jakis pewny zestaw  w tych pieniadzach? 

Jesli chodzi o brzmienie, to ciezko mi powiedziec co bedzie najistotniejsze, bo i szczegolowosc wysokich dzwiekow, pozadne ciumkniecie ze srodka i ladny, wyrazny bas sa dla mnie istotne. W dominujacym gatunku, ktory bedzie grany tez nie jestem w stanie sie okreslic. Od kolęd po ravy.

Fajnie jakby byl to zestaw vintage ze wzgledow wizualnych, ale to jedynie poszlaka.

Pozdrawiam!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na wstępie chcę zaznaczyć, że każdy zestaw nawet sprawdzony zagra inaczej w danym pomieszczeniu ze względu na warunki akustyczne.

Sprawdzony i wydajny wzmacniacz Rotel A10 dostępny w dwóch kolorach oraz kolumny Elac Debut Reference B6 które też są dwóch kolorach do wyboru.

Pozdrawiam!

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Pomijając to, że takich tematów jest mnóstwo aby zapewnić pełne brzmienie z mocniejszym dołem w takim metrażu to musiałbyś zmienić koncepcję i pójść w kolumny podłogowe.

Jeśli miałbym zaproponować zestaw, który zagra tak jak oczekujesz to byłby to Topping MX3 + Pylon Audio Diamond Monitor. Zyskasz mocny, mięsisty bas, soczystą średnicę i czystą górę. Topping bez najmniejszego problemu radzi sobie z tymi monitorami i w tej kategorii cenowej ciężko będzie o alternatywę dla tego wzmacniacza. Jeśli chodzi o kolumny proponowałbym zwrócić jeszcze uwagę na francuskie Jean Marie Reynaud Lucia, które zagrają szerszą prezentacją sceny dźwiękowej ale nieco łagodniejszym basem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...