Skocz do zawartości

Słuchawki do 1500


Recommended Posts

Cześć. Koledzy proszę o pomoc w wyborze słuchawek do 1500 zł. Z nowych zainteresowały mnie Meze 99 Classics, Monoprice Monoprice Monolith M1060 lub M1060C, tudzież kilka modeli Audio technica, Bayerdynamic czy HiFiMan (lubię drewniane wstawki :) ). Oczywiście mogą to być używki w tej cenie. Słucham głównie rocka, rocka gotyckiego, heavy, klasycznej. Wzmacniacz Sinus Audio 6N13S lub 6S19P jeszcze nie zdecydowałem. Pozdrawiam.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś uzyskać muzykalne brzmienie z dobrą przestrzenią i kontrolowanym basem to Meze 99 Classic byłyby idealnym rozwiązaniem. Pomimo tego, że jest to muzykalne brzmienie to szczegółów nie brakuje i wszelkiego rodzaju smaczki są jak najbardziej słyszalne. 
Alternatywą mogą być planary od Hifimana, a mianowicie model Sundara, który zapewni dynamiczniejsze brzmienie z bardziej otwartą góra. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modeli które są uniwersalne celuj w używane DT1990 od Beyera, ja mam T1 i to też granie które w wielu gatunkach się sprawdza.

HiFiMan ma znowu problemy z jakością wykonania, bardzo różne są ich opinie, moje HE560v2 grają nieźle ale nie powiedział bym aby były tak uniwersalne jak przykładowo DT1990.

W dodatku modele planarne nie wiem jak zagrają z samą lampą.

Audeze mają też kontrowersyjną jakość swoim egzemplarzy, mi odradzili Audeze na rzecz bardziej pewnych modeli od Beyerdynamic.

Problem jest też taki, że słuchawki po samym opisie wcale nie muszą zagrać jak byś sobie życzył, dopiero jak je sprawdzisz na sobie dowiesz się czy Ci podpasują.

Edytowano przez Arko55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...