Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1/3.1


dudkururku

Recommended Posts

Cześć,

Na wstępie proszę o wyrozumiałość. Jestem zielony w temacie audio. Od dłuższego czasu chce kupić zestaw kina domowego. Nie jestem audiofilem. Zależy mi na fajnym brzmieniu i bassie który nie będzie pusty. Do tej pory miałem soundbar ale nadszedł czas na zmiany. Poszukuje czegoś do 5000zł co będzie kompatybilne z TV, konsolą i dekoderem. Za wszelką pomoc z góry dziękuję ;) Pomieszczenie 30m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Tak na prawdę wszystko co wybierzesz będzie lepsze od soundbara i powinieneś być zadowolony ze zmiany. 

Yamaha RX V4a + Quadral 6500le sagwarantują dynamiczne brzmienie z mocniejszym basem. 

Jeśli chciałbyś uzyskać cieplejszy charakter brzmienia z lepszą lokalizacją to koniecznie posłuchać Heco Victa Prime 702 w połączeniu z dynamiczną Yamahą. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dudkururku napisał:

Yamaha Bar 40 + Sub 100 + 2X MusicCast 20 - co myślicie o takim zestawieniu? Czytałem opinie i są dość dobre a dużym plusem jest brak kabli i szybka konfiguracja

Witam,

podepne sie do watku bo mam zblizone pytanie. Czy glosniki z serii MusicCast 20 beda ok jako tyl systemu 5.1? Przyznam sie ze jak kolega wyzej doceniam zalete braku kabli i bardzo by mi to ulatwilo instalacje.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yahoo111 napisał:

Ale wiecie, że te głośniki nie mają baterii tylko podłącza się je kablem do zasilania?

Owszem

ale np w moim przypadku mam na scianie za sofa prad wiec opcja ze nie musze ciagnac kabla od ampli do glosnikow a tylko glosniki do pradu jest bardzo interesujaca. Pytanie zatem wciaz otwarte czy sa one warte uwagi jaki tyl w systemie 5.1.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...