Skocz do zawartości

Dwa wzmacniacze z Yamahy


Wstrzasajacy

Recommended Posts

Witam wszystkich 

Mam pytanie odnośnie zestawu stereo ?

Napiszę może najpierw co posiadam :

wzmacniacz Yamaha a-s700 

Kolumny Polk Audio rti 8

Monitory revel concerta 2 M 16

Moim nastepnym zakupem ma byś model a-s1100 

i teraz pytanie do znawców tematu ?

czy jest szansa aby oba w/w wzmacniacze podłączyć w taki sposób aby niskie tony z głośników wychodziły z jednego a średnie i wysokie z drugiego ?

czy to w ogóle ma sens ?

___________________________________________________________

Zacząłem swoją przygodę jakieś 6 mc temu do tej pory przeszło mi przez ręce około 30 ampli/wzmacniaczy ( teraz wiem że kino mnie nie interesuje i chcę zrobić sobie zestaw stereo który będzie powodował banana na twarzy jak przyjadę do domu i puszczę swoją muzę )

i około 20 rodzajów różnych kolumn

więc siłą rzeczy nie mam pojęcia w temacie jednak uczę się i proszę o wyrozumiałość ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wstrzasajacy napisał:

czy jest szansa aby oba w/w wzmacniacze podłączyć w taki sposób aby niskie tony z głośników wychodziły z jednego a średnie i wysokie z drugiego ?

czy to w ogóle ma sens ?

Witaj,

Uważam, że takie rozwiązanie na ma sensu. Po pierwsze, po co? wspólny koszt takich urządzeń, to ponad 10000 zł. W tej cenie można zakupić dobry wzmacniacz zintegrowany, który zaspokoi dowolne głośniki za 5 czy 10 tysięcy złotych. Po drugie, proponowałby Tobie udać się do salonu i w jednym miejscu przesłuchać kilku różnych kombinacji i coś z tego wybrać. Szukanie może trwać w nie skończoność, aż w końcu stracisz zapał.

Model AS1100 nie jest już dostępny. W obecnej sytuacji, możemy Ci zaproponować odsłuch modelu AS1200 ale pojedynczo, to naprawdę wystarczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

spodobała mi się po prostu Yamaha a wersja a-s1100 to już w ogóle jest mega jeżeli chodzi o wygląd 

, na początku myślałem aby sprzedać 700 i dołożyć do 1100 po prostu jeden ze znajomych zaproponował mi takie podłaczenie 

stąd urodziło się pytanie.

Na pewno najpierw kupię 1100 dopiero potem będę sprzedawał 700

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...