Skocz do zawartości

Zestaw stereo + subwoofer


dudkururku

Recommended Posts

Cześć 

Nie wiem od czego zacząć więc może od zacznę od konkretów. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem kina domowego 5.1. Lecz czytając przed chwilą artykuł w internecie uświadomiłem sobie że jednak lepszym rozwiązaniem dla mnie będzie zestaw stereo + subwoofer. W związku z tym chciałbym zwrócić się do Was o pomoc w wyborze takiego sprzętu. Jestem zielony w temacie. Wiem tyle co przeczytałem  m.in. tutaj. Budżet to około 3/4 tysiące złotych. Całość musi być kompatybilna z TV, konsolą i dekoderem. Zależy mi na fajnym brzmieniu i bassie który nie będzie "pusty". Z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Witaj,

W tej cenie bez suba.

Bo nie znajdziesz w tej cenie suba pod muzyki tylko kinowy.

Jakiej wielkości jest pomieszczenie?

Jak dobierzesz dobre fronty to sub nie będzie ci po prostu potrzebny,

Piotr

 

Pomieszczenie 30m2. Tak jak wspomniałem zależy mi na bassie który nie będzie pusty w odsłuchu. Jeśli same fronty spełnią tą funkcję to czemu nie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Subwoofer możesz zawsze dokupić z czasem, a w tej chwili lepiej skupić się na dobrym zestawie stereo. W takim pomieszczeniu warto zwrócić uwagę na:
1. Topping MX3 + Heco Aurora 700. Uzyskasz pełne brzmienie z mocnym basem i soczystą średnicę. Toppinga bez najmniejszego problemu podłączysz do telewizora przez kabel optyczny i dodatkowo będziesz mógł podłączyć komputer czy telefon przez bluetooth. 
2. Yamaha AS 501 + Pylon Audio Sapphire 25. Zyskasz dynamiczniejsze brzmienie z obfitszym basem i bardziej detaliczną górą. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu oraz wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dudkururku napisał:

Pomieszczenie 30m2. Tak jak wspomniałem zależy mi na bassie który nie będzie pusty w odsłuchu. Jeśli same fronty spełnią tą funkcję to czemu nie 

Tak bedzie.

Sub w niskim budżecie spowoduje że bedziesz miał bas oderwany od reszty brzmienia. Głęboki ale mniej kontrolowany. On swoje a kolumny swoje.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Q21 napisał:

1. Topping MX3 + Heco Aurora 700. Uzyskasz pełne brzmienie z mocnym basem i soczystą średnicę.

Panowie z branży nie piszcie takich rzeczy bo niektóre osoby naprawdę w to wierzą. Kolumny podstawkowe to jeszcze zrozumie do tego wzmacniacza i nic więcej.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...