Skocz do zawartości

Kabel głośnikowy do jasnego systemu


Recommended Posts

Witam.

Szukam kabla głośnikowego do zbyt jasnego (wg mnie) systemu. Wcześniej miałem Qed silver anniversary XT - porażka (pozostał po starym wzmacniaczu), teraz Melodika i jest lepiej ale pojawiają się nadal sybilanty oraz nadal zbyt jasny górny środek. Wzmacniacz i źródło Cyrus three (lyric) kolumny Tannoy xt6f.

Cena za metr do powiedzmy 65pln/metr chyba że jest coś wybitnego lekko poza założonym budżetem.

Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2020 o 14:35, Bogusz Ratajczak napisał:

Polecam Tellurium Q Ultra Blue. Bardzo złagodził u mnie górę.

Możesz napisać do czego porównujesz, tzn co miałeś wcześniej ( jakiś kabelek posrebrzany może) i czy to złagodzenie nie zamuliło przekazu? Czy satysfakcjonuje Cię zmiana?

Patrzyłem już wcześniej na ten kabel, wydaje się ciekawy, nie mam możliwości wypożyczenia, ciężko tu w UK, chyba że nie znalazłem miejsca, które wypożycza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Emil Antosik napisał:

Możesz napisać do czego porównujesz, tzn co miałeś wcześniej ( jakiś kabelek posrebrzany może) i czy to złagodzenie nie zamuliło przekazu? Czy satysfakcjonuje Cię zmiana?

Patrzyłem już wcześniej na ten kabel, wydaje się ciekawy, nie mam możliwości wypożyczenia, ciężko tu w UK, chyba że nie znalazłem miejsca, które wypożycza.

 

Miałem wcześniej Qed-a Silverline 5, właśnie posrebrzanego. Przy poprzednich kolumnach bardzo mi pasował, obecnie było zbyt jasno i trochę ostro. Tellurium nie obciął góry, tylko ją złagodził. Jest też trochę ciemniejszy na dole pasma, jednak nie ma problemu z kontrolą basu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...