Skocz do zawartości

Kino domowe w salonie - pomoc z ustawieniem


macieqq

Recommended Posts

Cześć. Niedawno kupiłem mieszkanie w bloku, który będzie oddany do użytku na początku 2021. Mam więc spore (albo tak mi się tylko wydaje :)) pole do manewru, jeżeli chodzi o materiały jak i sam wygląd pomieszczenia pod kino domowe. Na etapie projektu pozbyłem się ścianki dzielącej salon i kuchnię. W załączeniu podsyłam plan mieszkania.

Jeżeli chodzi o posiadany przeze mnie sprzęt, to na chwilę obecną są to dwa KEFy Q350, SVS-SB1000 i Denon AVR-X2400H. Po przeprowadzce planuję dokupić wieże i centralny KEFa.

Interesują mnie w zasadzie trzy rzeczy:

1. Gdzie w salonie najlepiej umieścić TV wraz z kinem?

2. Nie chcę być tym ch**em sąsiadem, u którego ciągle dudni, dlatego czy korzystanie z subwoofera w bloku to w ogóle będzie dobre połączenie? Da się go jakoś wygłuszyć na tyle, żeby sprawdzał się w moim kinie, a nie przeszkadzał sąsiadom?

3. W zasadzie to co w punkcie wyżej - w jaki sposób mogę zaoszczędzić sąsiadom wizyt z pretensjami? Jakich materiałów użyć, gdzie oraz w jaki sposób je umieścić? Jakieś wygłuszenia podłóg, ścian?

Liczę na Waszą pomoc :)

Lokal.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...