Skocz do zawartości

Subwoofer do zestawu Audiolab + Quad 21L


Maciej Perz

Recommended Posts

Witajcie, proszę o radę. Mam kolumny Quad 21L podłączone do wzmacniacza Audiolab 8200A w zestawie z Audiolab 8000CD

Nie jest już produkowany subwoofer Quad L2 SUB, którego szukałem, a jeśli już jest dostępny to w innym kolorze (szukam rose wood) ) i wydaje się wysokiej cenie około 4.000 zł.

Chętnie kupiłbym używany, ale kompletnie brak ofert. Czy możecie coś podpowiedzieć jako alternatywę ? Pomieszczenie +/- 8 x 5 metrów. Dziękuję !

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli miałby to być subwoofer typowo do stereo, a taki jest zamysł, to polecam SVS SB2000 Pro lub REL T7i, który będzie bardzo dobrym tłem. SVS zapewni dynamiczniejszy bas, który nie sposób będzie nie usłyszeć i nie poczuć. REL będzie delikatnym uzupełnieniem niskich częstotliwości, można go tak ustawić, że nikt nie zorientuje się, że w systemie jest subwoofer ale będzie robił dobrą robotę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2020 o 21:59, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli miałby to być subwoofer typowo do stereo, a taki jest zamysł, to polecam SVS SB2000 Pro lub REL T7i, który będzie bardzo dobrym tłem. SVS zapewni dynamiczniejszy bas, który nie sposób będzie nie usłyszeć i nie poczuć. REL będzie delikatnym uzupełnieniem niskich częstotliwości, można go tak ustawić, że nikt nie zorientuje się, że w systemie jest subwoofer ale będzie robił dobrą robotę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Będę wdzięczny za ofertę

Dnia 1.12.2020 o 07:23, S4Home napisał:

Witaj,

RET T7i.

On się tutaj spiszę.

Polecam i zapraszam po wyceny

Piotr

Będę wdzięczny za ofertę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...