Skocz do zawartości

Używany zestaw z miękkim basem.


av3r

Recommended Posts

Witam 

W świecie audio jestem raczej amatorem dlatego proszę o poradę. Chciałbym kupić używany zestaw w granicach 1500-2000zl 

Amplituner + głośniki 5.0/5.1 

Zależy mi głównie na solidnym i miękkim basie. Pomieszczenie w granicach 20m^. 

Coś tam czytałem i wstępnie rozglądałem się za jamo s606 albo pure acoustic Nova 6.

Jakie są wasze opinie lub propozycje ? 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 2.12.2020 o 07:46, S4Home napisał:

Klipsch F1 ewentualnie F2

Trudniej do dostania cały set kinowy Mission M34i

Albo nowy i tak lepszy od pierwotnych propozycji Magnat Supreme 1002

Piotr

Witam ponownie i mam jeszcze jedno pytanie

Szukam tych kolumn Klipsch i mission, oczywiście używanych i jest dość duża rozbieżność cenowa dlatego pytanie moje dobra cena powinna wahać się między jakimi kwotami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2020 o 22:14, av3r napisał:

Witam ponownie i mam jeszcze jedno pytanie

Szukam tych kolumn Klipsch i mission, oczywiście używanych i jest dość duża rozbieżność cenowa dlatego pytanie moje dobra cena powinna wahać się między jakimi kwotami?

Wiem. Widziałem. Ciezko powiedzieć skąd wynika różnica w cenie.

Dnia 20.12.2020 o 09:48, lolekdrugi napisał:

@av3r w sumie to nie tak trudno, jest obecnie cały set włącznie z subem na olx w zbliżonej kwocie.

 

Zapodaj linka. To się rzadko zdarza. Może warto w takim razie się pospieszyć.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam ponownie po długiej przerwie.

Panowie udało się zakupić piękny zestaw 5.1 Klipsch Synergy F1 z Subwooferem do tego Onkyo tx-sr605 i DVD Onkyo z całym okablowaniem za 1700zł. Fart amatora :D

 

Ale teraz do rzeczy, posiadam mini dekoder 4K od UPC, wiec zmuszony jestem używać tylko HDMI. Podłączyłem dekoder z ampi poprzez HDMI i telewizor z ampi również HDMI.

Dodatkowo telewizor z ampi Digitalem aby móc np oglądać youtuba czy netflixa.

I o ile wszystko co działa po Digitalu słychać pięknie na wszystkich głośnikach tak jak włączę TV z Dekoderem przez HDMI to słychać tylko 2 stojące, centralny i suba a nie słuchać wgl tylnych. Jak dobrze się ucho przystawi to słychać tylko lekkie charczenie. Czy wpływ na to mają kanały i sama kablówka czy połączenie HDMI?

Da się to jakoś jeszcze inaczej i sensownie połączyć?

 

Prosze o porady bo póki co jestem jeszcze amatorem w tej całej zabawie.

 

PS: Tak jak większość polecała Klipsch robi super robote szczególnie jeżeli chodzi o bass. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, av3r napisał:

I o ile wszystko co działa po Digitalu słychać pięknie na wszystkich głośnikach tak jak włączę TV z Dekoderem przez HDMI to słychać tylko 2 stojące, centralny i suba a nie słuchać wgl tylnych. Jak dobrze się ucho przystawi to słychać tylko lekkie charczenie. Czy wpływ na to mają kanały i sama kablówka czy połączenie HDMI?

a jesteś pewny że kanał który oglądasz leci w 5.1? Jak dla mnie to tutaj amplituner próbuje zrobić surround ale nie ma z czego zatem to co słyszysz to są jakieś resztki.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...