Skocz do zawartości

PianoCraft E810 czy E730?


majk!

Recommended Posts

Witam.
Szukam mini zestawu do pokoiku o powierzchni ok 12m2. Naczytałem się wielu pozytywnych opinii na temat małych Yamaszek i wybór padł zdecydowanie na PianoCraft. Zastanawiam się tylko którą wybrać. Czy w takim pomieszczeniu zauważę różnicę pomiędzy E810 a E730? Ta druga ma mniejszą moc i jest to wszystko w jednym pudełku, ale ma HDMI no i jest to nowy model. Czy ktoś miał już styczność z E730 i może podzielić się wrażeniami? Będę wdzięczny za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że skłaniam się bardziej ku 810. Tym drugim modelem zainteresowałem się głównie dlatego, że jest to nowość. Kolejna opcja to możliwość zaczekania na nowy model osiemsetki, ale nie ma pewności czy w najbliższym czasie się pokaże. Nie wiem natomiast czy w moim pokoju będzie odczuwalna różnica między nimi. Mimo wszystko 810 ma inne kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jeszcze jeden ciekawy zestaw. TEAC DR-H300 z kolumnami Quadral Quintas 200. Jest niestety troche drozszy, ale miesci sie to w moim budzecie. Nie wiem jednak gdzie w Trojmiescie bede mogl tego posluchac. Czy ktos z was mial z tym stycznosc? TEAC na zachodzie zbiera dobre opinie, u nas ciezko cos o tym znalezc. Kolumny sa raczej znane i popularne. Czy to razem zagra lepiej niz Piano E730?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by bylo chyba porownac te sprzety:
Moze tak:

E730:
Wyjscie HDMI
Port USB
moc 2x30watt
11cm głosnik niskotonowy
wyjscie subwoofera aktywnego

Teac
Port USB
moc 2x50Watt
HDMI
Wyjscie koaksjalne i optyczne

E810
moc 2x60watt
13cm glosnik niskotonowy
menu ekranowe OSD
brak HDMI i USB
wyjscie optyczne i component i scart

Decyzja nalezy do Ciebie ale ja powaznie pomyslalbym nad E810, to menu ekranowe bardzo fajna rzecz bez trudu sie w we wszystkim polapiesz, wieksza moc takze zawsze masz jakis zapas jak bys przeniosl np spzret do innego pomieszczenia, Usb w sprzecie jest fajne ale tylko przez najblizszy miesiac lub dwa pozniej prawie sie nie uzywa.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, ale mój Pianocraft po trzech dniach pojechał do serwisu. icon_sad.gif Do wymiany napęd CD/DVD. Swoją drogą nie wiedziałem, że montują w nich napędy Sony. Albo mam strasznego pecha, albo mit o niezawodności tego sprzętu jest trochę na wyrost, ale wiadomo - każdy chwali to co kupił. Ja niestety nie mogę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...