Skocz do zawartości

Jaki zestaw do SVS SB-1000


Daniel K

Recommended Posts

Witam, chciałbym skompletować zestaw zarówno do muzyki jak i do kina. Muzyka techno, house, pop, disco polo wszystko z Youtube/Spotify, filmy Netflix, NC+. Mam możliwość zakupu używanego, dwuletniego SVSa SB-1000 za 370 euro (1650zł) plus kabel do niego za free. Pytanie czy warto? Salon 20mk z otwarta kuchnią, sam salon 4,3 x 4,3m. Tv na wprost , także ustawienie kolumn po bokach tv. Jaki zestaw 2.1 lub 5.1 proponujecie tyle, że jak miałby być 2.1 to z późniejszą opcją rozbudowy do 5.1. Fundusze około 9000 (amplituner+kolumny). Patrzyłem ostatnio na Monitor Audio Bronze 500. Kolega ma zestaw 5.1 Klipsch z pr8000, r115sw... gra to super ale może można inaczej wybrac 🙂 co proponujecie?

Edytowano przez Daniel K
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobra oferta.

SVS 12 NSD był za 2100 nowy jeszcze ostatnio. A to większy model, mocniejszy.

Zalezy jakiego brzmienia szukasz.

Klipsch i Moniotr audio Bronze ma podobny jasny dynamiczny dzwiek i dośc szybki na basie.

Po drugiej stornie masz Aurora 1000 z miękkim , głębokim basem.

Co do ampli to Denon X 3700 albo Yamaha RX6A

Zapraszam

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to najlepsza oferta patrząc na ceny SVS SB12 ;)
Jeśli chciałbyś uzyskać dynamiczne brzmienie to Yamaha RX V6a + Heco Aurora 1000 byłyby odpowiednim rozwiązaniem. Uzyskasz mocniejszą podstawę basową z muzykalną średnicą. 
Klipsch RP8000f byłby także dobrym rozwiązaniem ale w przypadku tych kolumn szukaj cieplejszej elektroniki takiej jak Denon 3700h. W kinie domowym Klipsch nie ma sobie równych. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja taka dostalem oferte. Nic nie musze wciskac miejsca mam wystarczająco. To jaki zestaw bedzie optymlny dla mnie? Nie koniecznie musi to byc klipsch. Jak na teraz to czesciej sobie muzyke wlaczymy ale chce zeby tez to w kinie fajnie gralo. Czy te heco aurora 1000, czy monitory audio. Jaki sub czy ten svs bedzie spoko? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety odpada bo w Irlandii mieszkam.

Myślałem że podpowiecie z dwa, trzy zestawy z subem i wtedy cos wybierzemy. Lubie bas dynamiczna muzyke, ale nie koniecznie taki ciagnacy jak z klipsch r115. Kolumny rp8000 fanie graja ale czy jest cos co zagra fajniej lepiej. Akurat kurier jest w Polsce to moze jeszcze by sie udalo cos zlozyc. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...