Skocz do zawartości

Jakość dźwięku z TV Sony OLED A8 vs podstawowe KD - czy słychac róznicę?


ArturKD

Recommended Posts

Dzień dobry,

Czekam na dostawę tego TV i chciałem się zapytać czy może ktoś już go posiada i jest w stanie porównać do podstawowych zestawów KD?

Wiem, że dźwięk z TV to nie to samo, ale czy różnica jest znacząca i warta wydatków na rozbudowę KD? Dlatego jeśli ktoś nie słyszał tego TV albo podobnych typu Panasonic HZ1500/2000 lub Philips 934/935 lub Sony AG9 to pewnie nie ma realnego porównania. 

Obecnie mam Onkyo 676 + Taga 606 v3 5.0 (na razie be SUB). Natomiast zanim kupię SUB lub wymienię kolumny, to się zastanawiam czy warto? Bo jeśli ma być tylko mała różnica, to pewnie nie ma sensu. A dźwięk wydobywający się z całej powierzchni ekranu naprawdę robi różnicę vs zwykły TV. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pisząc jeden długi temat ciężko uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Nie mam jak posłuchać, bo TV będę miał dopiero w weekend i stąd pytanie do osób, które być może już miały taka okazję. 

Nie chcę kupować SUB lub lepszych kolumn i potem odsyłać sprzętu. Wolę się uczyć na błędach lub sukcesach innych niż jedynie na swoich 😉  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...