Skocz do zawartości

wzmacniacz+kolumny


bekjef

Recommended Posts

9 godzin temu, seba3002 napisał:

Jeśli jesteś zainteresowany, mam fajne kolumienki do małego pokoju - dali mentor 1. W razie pytań pisz na priv. Pozdrawiam. 

A czemu juz na sprzedaż? Szybko coś.

Jak chcesz podłączyć komputer? Bo jeśli cyfrowo to znacznie ci to zawęża wybór. Jeśli analogowo bo jest akceptowalny DAC na karcie to ok.

Marantz PM 6007 jest tez dośc ciekawy.

Zapraszam na odsłuch

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jesli chciałbyś uzyskać brzmienie muzykalne z dobrą podstawą basową to NAD C316bee + Pylon Audio Pearl Monitor byłby dobrym rozwiązaniem. Pylony dodatkowo zapewnią przestrzenne brzmienie z bliższą średnicą. Jeśli chciałbyś podłączyć komputer to potrzebowałbyś DACa takiego jak np. Topping E30. Dzięki niemu podłączysz komputer czy telewizor. 
Odtwarzacz CD możesz dobrać NADa jeśli spodoba Ci się ciepłe brzmienie lub wybrać coś dynamiczniejszego takiego jak Yamaha CD S300.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

A czemu juz na sprzedaż? Szybko coś.

 

Bo jak to bywa w tym hobby - znalazłem coś co mnie bardziej urzekło. Konkretnie to audio physic classic 3 🙂. Niestety w Lublinie ich nie było, recenzji też niewiele, dopiero na odsłuchu w wawie przekonałem się jak bardzo fajne paczki to są 🙂. Dostałem na nie świetną cenę więc decyzja była szybka. Następny krok to pmc 25.21. Ale przy tych kolumnach trzeba byłoby myśleć o lepszej elektronice. Na razie na kilka miesięcy mam spokój 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba3002 Szanowny kolego w przypadku gdy chcę się coś sprzedać trzeba utworzyć temat w dziale "SPRZEDAM", a nie pisać komuś w jego temacie i robić burdel. Ewentualnie sam napisz do tej osoby na priv i przedstaw mu ofertę sprzedaży. To już jest kolejna osoba, która pisze o sprzedaży czegoś w czyimś temacie zupełnie niepotrzebnie. Swoją drogą osobiście nie polecam tych kolumn do tego wzmacnia, którym jest zainteresowany autor.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lysyrafal napisał:

@seba3002 Szanowny kolego w przypadku gdy chcę się coś sprzedać trzeba utworzyć temat w dziale "SPRZEDAM", a nie pisać komuś w jego temacie i robić burdel. Ewentualnie sam napisz do tej osoby na priv i przedstaw mu ofertę sprzedaży. To już jest kolejna osoba, która pisze o sprzedaży czegoś w czyimś temacie zupełnie niepotrzebnie. Swoją drogą osobiście nie polecam tych kolumn do tego wzmacnia, którym jest zainteresowany autor.

A co polecasz do dali? 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zgadzam się z kolegą @lysyrafal. Dali mentor 1 nie są kolumnami, które grają potężnym basem, czego trudno oczekiwać z racji ich wielkości. Rotela nie znam i nie będę mędrkował jaki duet stworzy z tym modelem. Z tego co zrozumiałem kolega nie wybrał jeszcze elektroniki, dlatego pozwolilem sobie wspomnieć o moich kolumnach. Jeszcze raz przepraszam jeśli to było nie na miejscu 🙂

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...