Skocz do zawartości

Ciepłe słuchawki z dużą ilością dołu do 400zł


Recommended Posts

Hej!

Moje poszukiwania nadal trwają. Potrzebuje słuchawek wokółusznych, które będą ciepłe w brzmieniu ze sporą ilością basu. Mam dosyć jasne źródło (Focusrite 2i2).

Zachęcony opiniami i poleceniami ludzi zakupiłem Audio Technica ATH-40x. Grają naprawdę fajne, ale brak w nich dołu i góra wydaje się jeszcze zbyt jasna. Nie wspomnę, że pady strasznie gniotą głowę. Zapytałem sprzedawcy to sam do końca nie wiedział co mi doradzić, rzucił propozycją Soundmagic HP 151.

Jak wypadają one w porównaniu? Miał ktoś może doczynienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP 151 na pewno są wygodne. Ich bas jest głęboki lecz trudno powiedzieć że jest go bardzo dużo. Jeśli źródło ma wyraźnie podkreślona górę pasma, może się to okazać dla nich nienajlepszym połączeniem, bo te słuchawki tu również potrafią zabrzmieć bardzo mocno, a chwilami wręcz świdrująco. Spotkałem się jednak z takimi przypadkami gdzie ktoś szukał słuchawek z łagodną góra pasma i był z nich zadowolony. Również spotkałem się z przypadkiem gdzie ktoś uważał że basu jest w nich za dużo.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP 151 to bardzo przyjemne w użytkowaniu słuchawki, w brzmieniu ciepłe z nisko schodzącym basem.

Z jedną zasadniczą wadą konstrukcyjną - pękającymi uchwytami muszli słuchawek.

Z przyjemnością użytkowałem intensywnie przez 2 lata aż samoczynnie stało się to, co opisałem wyżej. Dlatego zasadniczo szukałbym czegoś bardziej trwałego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...