Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz do 2500zł do heco aurora 300


Konrad123

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,niestety dwa dni temu zepsuł mi się mój wzmacniacz Yamaha a-s500 który grał z kolumnami heco aurora 300 dlatego też będę chciał zakupić tym razem nowy wzmacniacz do nich, ogólnie chodzi mi o podobny styl gry co wspomniana Yamaha choć chciał bym też aby średnica była trochę lepszej jakości.

Pokój w którym będzie to wszystko grało ma 18m2 póki co mam na oku Yamahę a-s701 i nic więcej dodam że posiadam dac Cambridge audio 100 i Chromecast audio 

W a-s500 podobała mi się przejrzystość,dynamika,dość szybki i sprężysty bas,scena dźwiękowa była średnia ale chyba nie można mieć wszystkiego :) chciałbym pójść w tym kierunku lub podobnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś iść w kierunku brzmienia Yamahy AS501 to słusznym kierunkiem byłby wyższy model czyli AS701. Możesz jeszcze zwrócić uwagę na Cyrus One lub Audiolab 6000a. Zarówno Cyrus jak i Audiolab zagrają przestrzenniej niż AS701. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.12.2020 o 07:51, Konrad123 napisał:

Pokój w którym będzie to wszystko grało ma 18m2 póki co mam na oku Yamahę a-s701 i nic więcej dodam że posiadam dac Cambridge audio 100 i Chromecast audio 

 

Nie wiem czy jesteś zainteresowany, ale tutaj masz prawie nówkę na gwarancji. Zawsze to trochę taniej niż nówka, a może coś jeszcze da się urwać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lysyrafal napisał:

Nie wiem czy jesteś zainteresowany, ale tutaj masz prawie nówkę na gwarancji. Zawsze to trochę taniej niż nówka, a może coś jeszcze da się urwać.

 

Właśnie przed chwilą zobaczyłem :) Ale dzięki za informacje

17 godzin temu, slaw0001 napisał:

Warto też posłuchać wciąż dostępnego jak mi się wydaje NADa c356bee

Mam u siebie Nada 326bee i do spokojniejszej muzyki jest super z tym że lubię też muzykę rockową i tu nie chce iść na kompromisy dlatego też chce coś dynamicznego z mocnym uderzeniem, trzymający rytm, na koniec utworu ma mi spływać pot z czoła, w chwili przerwy między piosenkami móc wziąć oddech i dalej słuchać :) Ten nad356 nawet jeśli jest lepszy od 326 to takich emocji nie da

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Konrad123 napisał:

Ten nad356 nawet jeśli jest lepszy od 326 to takich emocji nie da

Wybierając NADa C356 bezpośrednio porównywałem go międzyinnymi z Yamaha 803. Wg. mnie Yamaha była bardziej kluchowata, ociężała a od cięższych gatunków też nie stronię, choc po prawdzie to chyba najtrudniejszy gatunek do nagłośnienia niestety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
2 godziny temu, Pawel Malicki napisał:

Odczuwasz różnice między as501 a as701 ? 

Różnica jest 701 trochę mniej eksponuje wysokie tony i niskie, czuć też ogromny zapas mocy, ale przy tych aurorach 300 raczej nie ma sensu dopłacać do 701, niedługo będę się przeprowadzał do nowego mieszkania i tam będę chciał wymienić na Aurory 700 i większa moc się przyda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...