Skocz do zawartości

Yamaha R-n602 czy warto się przesiadać?


Bartuncio

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich. 

Padł pomysł w domu, aby powoli usprawnić zestaw w domu i zacząć od amplitunera. 

Z uwagi na to, że sprzęt ma obsługiwać głównie Spotify, radio internetowe i służyć do odtwarzania dźwięku przy filmach, wpadła mi w oko Yamaha r-n602 - mieści się też w zakładanym budżecie. 

Może w przyszłym roku doszły by do kompletu jakieś kolumny podłogowe, choć pomieszczenie jest tak rozplanowane, że siedzi się ze 2,5 metra od źródła dźwięku. 

Pytanie brzmi, czy warto dla wygody obsługi funkcji sieciowych zmieniać sprzęt w ogóle? Czy będzie słychać różnicę? 

Obecnie mam HK AVR155 z Monitor Audio MR2 i jakimś małym subem Magnata. 

Warto inwestować? Będzie lepiej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Czy warto - to już sam musisz zdecydować. Ja od soboty 5,12  jestem w posiadaniu RN 602 + DALI OBERON 3 - no i powiem ci szczerze - sprzęt wymiata. Wbrew temu co rozgłasza wieść gminna - aplikacja musicCast działa bardzo dobrze (nie wiem jak z tidalem bo nie mam) - spotify i net radio działa bez zarzutu.

Jedno co mnie martwi - do tej pory nie udało mi się skonfigurować (przyczyna - albo aplikacja albo ustawienia ampli) regulację głośności przy podłączeniu słuchawek BT.

Napisałem w tej sprawie do audioklan (dystrybutor na polskę) i czekam na info zwrotne.

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marko napisał:

Jedno co mnie martwi - do tej pory nie udało mi się skonfigurować (przyczyna - albo aplikacja albo ustawienia ampli) regulację głośności przy podłączeniu słuchawek BT.

Regulację głośności można tylko zrobić w słuchawkach. Amplituner nie ma regulacji dla słuchawek BT. Po ich podłączeniu dalej będzie działać zmiana głośności dla kolumn lub podpiętych słuchawek kablowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...