Skocz do zawartości

przejście z elac 512 jet o półkę wyżej


michalwronki

Recommended Posts

Witam wszystkich. Jak już wiecie, pamiętacie ,,chodzi mi o starych znajomych i tych  którzy doradzali mi w wyborze mojego zestawu audio'' dzięki pomocy Szanownego  Grona z forum zakupiłem kolumny elac 512 jet. Wszystko jest okej, dźwięk z powietrzem, detaliczny, szczegółowy, naturalny, ale tak pomyślałem, że nie jestem jeszcze na tyle dojrzały aby posiadać tak wyrafinowane kolumny. Wszystko w nich jest fajne, ale brakuje mi no wiecie łupnięcia, bas jest tam gdzie ma być, jet robi swoje, ale, ale..... Za chwile wyleje się na mnie fala hejtu, ale raz się żyje. Ale powracając do sprawy, czy dysponując kwotą 4200 zł,  jestem wstanie osiągnąć dźwięk taki sam, jeśli chodzi o kolumny,  z większym basem? grając głośniej? a jednocześnie wejść o półkę wyżej? Te obecne wydają mi się za delikatne....Wzmacniacz jaki posiadam, to  yamaha as1000, ale jak zajdzie potrzeba będzie inny.

Kolumny używane, nowe ? Na allegro trochę tego jest. Unikałbym kolumn, z głośnikami z zawieszeniem piankowym.

Ps.

Wiem, ciężki temat, ale proszę o pomoc

A tak dla znawców tematu audio, ile mógłbym zyskać na wspomnianych kolumnach które mam, żeby nie zrobić z siebie błazna, ich wartość przy sprzedaży. Kolumny plus granity wysokości 6 cm. stan bardzo dobry, po przeglądzie zwrotnic i ogólnie kolumn u specjalisty zajmującym się tym tematem w Poznaniu.

Pozdrawiam wszystkich czytających.

IMG_20201204_222745_BEAUTY.jpg

IMG_20201127_171547_BEAUTY.jpg

IMG_20201204_222755_BEAUTY.jpg

IMG_20201127_171536_BEAUTY.jpg

Edytowano przez michalwronki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...