Skocz do zawartości

Onkyo 807thx był świetny. Co teraz?


Bill Barbra

Recommended Posts

Witam jako nowy forumowicz. 

Mam pytanie to bardziej doświadczonych kolegów (i koleżanek) bo nie chce drugi raz popełnić tego samego błędu. Obecnie posiadam onkyo 807 thx (już 10 lat) lecz ma on od czasu do czasu odchyly ze sie wyłącza i nie daje włączyć i wtedy jestem w serwisie celem jakiegoś odblokowania go. Powiedzmy, że już mi się to znudziło. Szukam czegoś innego, co nie będzie tak kaprysic, ale co da mi taka sama jakość dźwięku, jak rzeczony onkyo. Dźwiękiem jestem zachwycony, bo jest wyrazisty, mięsisty, przepełniony głębią w każdym paśmie. I chcę mieć co najmniej tak samo dobry. Zrobilem błąd, bo kupiłem danona za ponad 4k i to była pomyłka. Dźwięk bez emocji (dla mnie), a kino domowe 10x mniej efektywne, niż w onkyo. Zwróciłem go i zwracam się do Was.

Co po onkyo 807? 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Pioneer podobno robi jakieś żarty z zabieraniem wsparcia dla aplikacji tylu tidal, więc nie chciałbym być jednym z tych zawiedzionych. A Onkyo w ogóle nie widzę w ofertach, w Lodzi jest kilka salonów, każdy ma wszystko, tylko nie onkyo.. :/ pololecają yamahy, ale nie jestem przekonany ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

To nie będzie łatwe.

Pamiętam te serię i niestety rz8 te nowe mimo że super to nie mają takiego kopa. I nie masz w nich już audysseya.

Powiem szczerze

Yamaha 1070/1080

To da ci radość. Albo dopiero droższe klocki. 

Po prostu to co masz to był bardzo udany produkt.

Piotr

 

Dzieki za mięsistą odpowiedź. Radość jest ważna, więc sprobuje sprawdzic te yamahu na odsłuchu. Co do budżetu pogodziłem się z tym, że poniżej 6k nie zajdę (bo myślałem już o onkyo 840), wiec do przełknięcia. 

Dzieki serdeczne 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Q21 napisał:

Jaki masz budżet na nowy amplituner oraz z jakimi kolumnami ma współpracować? Opcji jest kilka ale wszystko zależy od budżetu. 

Wiesz, myślę o ampli w kwocie ca 6k, obecnie głośniki to typowy zestaw pod kino domowe (ale jako zestaw gra rewelacyjnie i to zostaje) glosniki kule cabase 5.1 nie wiem, jaki numer, ale brane 10lat wstecz za około 5k. 

Teraz chciałbym jeszcze dorzucić jakieś do innych pomieszczeń i zrobić bezprzewodowo multiroom na 2 pomieszczenia, więc w sumie nowy amplitiner powinien tez to umieć. 

Jestem otwarty na propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...