Skocz do zawartości

Zestaw stereo za ok 3000zł


Pe7ot

Recommended Posts

Witam

Po zakupie nowego TV chiałbym kupić jakiś zestaw stereo. Jednak bardzo szybko pojawił się problem. Kompletnie się nie znam na audio dlatego potrzebuje pomocy.
Sprzęt znajdowałby się w pokoju ok 20m2 i używany był z TV do którego podłączony jest PC i konsola.
Budżet to ok 3000zł

Jesli portzeba więcej informacji prosze pytać
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Pozostaje jeszcze kwestia brzmienia. Jeśli stawiałbyś na muzykalność to polecam Topping MX3 + Heco Aurora 700. Jest to połączenie dynamicznego brzmienia Toppinga oraz muzykalnego kolumn. Bas posiada masę, a średnica barwę, dzięki której wokal brzmi naturalnie. Jeśli chciałbyś uzyskać mocniejszą podstawę basową i więcej góry to Pylon Audio Sapphire 25 byłyby dobrym rozwiązaniem.
Jeśli stawiasz na szczegółowość to polecam posłuchać Topping MX3 + Monitor Audio Bronze 200. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu oraz wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Wy jesteście bardzo niewiarygodnym źródłem dlatego zapytałem. Sam miałem okazję się o tym przekonać gdzie powiedzieliści mi, że amplituner gra tak samo jak wzmacniacz. Dlatego za każdym razem gdzie będzie pisać takie rzeczy, że ten wzmacniacz napędzi te kolumny to będę na to zwracał uwagę. Robię to po aby uchronić nowych użytkowników przed wciskaniem takiego kitu!!!

@Pe7ot Przepraszam autora za tą wpadkę, ale na pewne wpisy trzeba reagować. Jeżeli masz ochotę kontynuować to proszę udziel odpowiedzi na powyższe pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mimo że jestem ogromnym fanem tych małych wzmacniaczy (używam SMSL Q5 PRO) to jednak kolumn podłogowych raczej bym pod nie podpinał. Nie znaczy że nie można 😉 Te maluchy z zasady są projektowane pod kolumny podstawkowe! Dzielnie z nimi sobie radzą. 

KEF Q350, MAGNAT QUANTUM 753 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas taki zestaw też się sprzedał. Ale uważam że on dobrze nie napędza takiego zestawu.

Aurora przez to że tanie to często są właśnie łączone ze słabsza elektronika. A one potrafią zagrać dużo lepiej. 

Ja tak jednak nie kacze. Takich tematów na forum jest masa. Może przeglądaniu coś. A może używany? Serio tak wybierzesz lepiej.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeśli chodzi o napędzenie to są znacznie lepsze wzmacniacze ale w kwocie 3000zł za całość na pewno się nie wyrobimy i podkreślę jeszcze raz, że tutaj chodzi o zakładany budżet. Toppinga MX3 zawsze uda się sprzedać i za jakiś czas można kupić mocniejszy wzmacniacz ale aby mówić o pełnym napędzeniu i wysterowaniu, o czy nie było mowy, trzeba dołożyć co najmniej 3000zł.


@lysyrafał przepraszam w imieniu firmy jeśli ktoś powiedział Ci takie bzdury, że amplituner zagra jak system stereo. Niestety nie mam pojęcia z kim rozmawiałeś ale oczywiście poruszę ten temat, ponieważ jest to wprowadzanie w błąd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...