Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw stereo do 1500 zł


Corriel

Recommended Posts

Cześć, szukam pierwszego mojego zestawu stereo (wzmacniacz + kolumny) do salonu jak na zdjęciu około 17m2 ale z dużą otwartą przestrzenią dookoła. Całość miałaby stać w miejscu zaznaczonym na czerwono. Zestaw miałby służyć do słuchania muzyki głównie rock, pop oraz oglądania filmów, źródłem dźwięku będzie przede wszystkim gramofon bez wbudowanego przedwzmacniacza (Wega PSS-200P) oraz TV, chromecast audio, w przyszłości chciałbym też wykorzystać zestaw z jakimś odtwarzaczem CD więc fajnie jakby całość była dość uniwersalna. Czy moglibyście coś polecić do takich zastosowań? W grę wchodzi sprzęt nowy i używany, w przypadku nowego jestem w stanie nieco zwiększyć budżet do mniej więcej 2000 zł.

Screenshot 2020-12-06 at 16.29.34.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwocie 2000zł zmieścisz się z Toppingiem MX3 + Pylon Audio Pearl 25. Jest to brzmienie dynamiczne z szybkim i dobrze kontrolowanym basem. Na duży plus zasługuje to, że Topping posiada wejście analogowe dzięki któremu podłączysz gramofon, bluetooth czy wejścia cyfrowe takie jak optyk, coaxial czy USB. W przyszłości możesz także pomyśleć o dodatkowym subwooferze, który poprawi efekt przy oglądaniu filmów. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...