Skocz do zawartości

Microlab Solo 6c kontra Solo 7c - Solo 29


Dragus1208

Recommended Posts

Witajcie. Od niedługiego czasu jestem posiadaczem głośników Microlab Solo 6C. Po przejściu z budżetowego soundbara jestem zaszokowany tym jak te mikrusy przyjemnie grają. Jestem bardzo zadowolony ich charakterystyką. Jako że nie tylko mi przypadły do gustu mam okazję łatwo się ich pozbyć. Nie robiłbym tego, jednak jest jedna rzecz która mi w nich przeszkadza, najczęściej korzystam z nich jako podpiętych do tv. Uciążliwe jest uruchamianie ich przełącznikiem z tyłu kolumny, dlatego myślałem o wymianie przynajmniej na model 7c który posiada już możliwość uruchamiania z pilota. Napatoczyłem się też na model solo 29 który posiada jeszcze praktyczniejszy system automatycznego uruchamiania po wykryciu sygnału.

 

Ponieważ nie mam możliwości odsłuchu przed zakupem mam pytanie do was. Czy te głośniki jakoś znacząco różnią się charakterystyka odsłuchu ? Jeżeli chodzi o średnicę i wysokie tony 6c to nie mam żadnych zarzutów. Jedynie nie pogardziłbym minimalnie bogatszym basem. Co myślicie o takiej wymianie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...