Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do 1200 za parę


yduR

Recommended Posts

Witam, 

Jestem posiadaczem Tonsili Altusów 300, wznak stary technics, po remoncie mieszkania niestety nie ma już dla nich miejsca, poszukuję monitorów podstawkowych do 1200 za parę (+/-parę groszy), polećcie proszę coś co będzie chociaż nawiązywało przestrzenią i głębią basu do wcześniejszego zestawu, wiem, że nie ma za bardzo co porównywać takich kobył do kolumienek max 50cm ale pewnie są tu bardziej z dźwiękiem obyci użytkownicy co słuchali na tym i tamtym i coś ciekawego polecą? Słucham szeroko rozumianego metalu, bluesa, czasem jazzu, bardzo proszę o jakieś sugestie, dzięki. 

Do tej pory zainteresowały mnie Elac debut b5.2, edifier r2750db, microlab solo 7c

Edytowano przez yduR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej żadne podstawkowe nie zagrają jak te Altusy... I nie mówię absolutnie że zagrają źle, tylko inaczej. Precyzję, stereofonię i szczegółowość będziesz miał lepsze na większości podstawek. Ale takiego łomoczącego basu nie uzyskasz. Jak coś, mam bardzo fajne (niewielkie) monitory z wysokiej serii Quadrala w dobrej cenie 😉

https://m.olx.pl/oferta/quadral-rhodium-200-kolumny-podstawkowe-biale-CID99-IDHFUqH.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...