Skocz do zawartości

Streamer do Yaquin + Klipsch RP-260F


kermiter

Recommended Posts

Siemanko!

Pytanie jak w temacie, na pokładzie Yaquin MS-30L + lampy 6CA7-Z Treasure Gold, dotychczas słuchane na Rega P3 + Vincent PHO-8.

Przyszła pora na jakiś streamer. Sporo dobrego czytałem o Node 2i oraz Audiolab 6000N.

Node podobno gra ciepło więc nie wiem czy nie będzie u mnie już za ciepło, ale z kolei Klipsche to raczej ciepło nie grają :)

Jest jeszcze CXN v2 ale to już sporo drożej.

Czy ktoś z Was miał może do czynienia z wyżej wymienionymi streamerami z podobnym zestawem?

dziękuje serdecznie z góry za podpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Node 2i zapewni Ci lepszą obsługę względem Audiolaba 6000n. Audiolab zagra dynamiczniej i bardziej szczegółowo co w mojej ocenie może być na plus dla Twojego zestawienia. Dodatkowo aplikacja DTS Play Fi dostanie niedługo dużą aktualizację ( m.in natywna obsługa Tidala). 
CXN V2 to oczko wyżej ale jest to najjaśniejsze brzmienie z naciskiem na wyciąganie smaczków z nagrań. Zakres góry i wyższej średnicy jest podbity. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć!

Odświeżam temat. Jako, że nie kupiłem jeszcze nic, a zacząłem po drodze czytać forum, więc pożyczyłem od kolegi Malinke z HiFiBerry Digi+, sprawdzałem Volumio oraz Moode, Moode wygląda dosyć obiecująco i tutaj nastaje pytanie.

Przejrzałem trochę forum i widziałem dużo dobrego o DAC Topping D30 - jak myślicie jak to będzie grało w tym zestawie? 

Malinka > HiFiBerry Digi+ > Topping D30 >  Yaquin ?

Jak by to wypadało muzycznie w porównaniu do Node 2i? Czy ktoś ma powyższe i mógł by się podzielić ?

dzięki serdeczne z góry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...