Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

K4m

 

Jako, że nie lubię obłudy a w swoim filmiku o AU07 napisałeś parę rzeczy, które są dalekie od prawdy i mają chyba jedynie na celu usprawiedliwienie opłaty za "serwis" przed właścicielem AU07 odpowiedz mi na pytania (w przeciwnym przypadku żądam publicznego sprostowania z Twojej strony !!! :

- na jakich napięciach ustawiłeś AU07 skoro deklarowałeś, że ustawiłeś zgodnie z właściwymi fabrycznymi ustawieniami ???

- ten egzemplarz (jak i 4 pozostałe w naszym kraju) są dość dobrze poznane przez wielu forumowiczów ! Jego historię mogę Ci opowiedzieć od momentu gdy znalazł się na polskiej ziemi aż do chwili obecnej ! Na jakiej podstawie twierdzisz, że ktoś psikał kontaktem skoro na FORUM są zdjęcia rozebranych selektorów właśnie z tego wzmacniacza !!! Podejrzewam, że jakoś trzeba było uzasadnić branie pieniędzy za coś co już było robione ...

- ile wymieniłeś ślizgów w selektorach ??? no bo chyba nie chcesz tu powiedzieć, że pogmerałeś wazelinką i gra gitara ??? Jeśli tak to za 3-4 miesiące znów Pan z 07 trafi do ciebie bo charczy choć wtedy to już raczej nie będzie wcale łączyć ...  Ja kupuję nowe selektory właśnie po to by ludzi nie okłamywać tylko faktycznie pomagać naprawić i nigdy nie spotkałem selektora w którym wszystkie ślizgi miały swoją właściwą sprężystość a podginanie starych to na wioskę się nadaje ... Andy - sam byłeś świadkiem ile blach trzeba było wstawić do 707 DR z nowych selektorów ... Bez części do takich działań nie wolno w ogóle się zabierać no ale jak są zdesperowani klienci co zapłacą za obietnice to się interes kręci ...

- na jakiej podstawie stwierdziłeś, że reszta wzmacniacza (końcówki mocy) są oryginalne ? czyżbyś nawet ich nie oglądał ??? a może po prostu nie wiesz jak powinny wyglądać ??? ,,,

Jakoś nie dorobiłeś się wzmacniacza Sansui co rusz pisząc głupoty , że nie spotkałeś idealnego egzemplarza itp i obrażając innych od "januszy" na plecach nieświadomych forumowiczów robisz sobie biznesik i nawet nie to jest najgorsze bo masz prawo jak każdy zarabiać pieniądze ale graj w otwarte karty, że ustawiasz na podstawie paru serwisówek dostępnych na necie i nie tłumacz głupot, że ustawia się tak samo bo to zwykłe kłamstwo wynikające z twojej niewiedzy ...

 

Czekam na odpowiedzi !!!

 

Rega 

 

Dobrze Ci gra ??? To ciesz się Sansui ! Nic Ci nie da informacja co i za co odpowiada w tym wzmacniaczu . Z drugiej strony dlaczego rościsz sobie prawo do tego by zmuszać innych do dzielenia się wszystkim ??? Mało jest informacji ???? Ze sto razy było o tym co jest w tych wzmacniaczach za co odpowiedzialne !!! nie inaczej jest w serii XR ! Nie ma tam żadnych niestworzonych rzeczy - zdziwił nas tylko fakt, że w 607 są części z 907 i to wszystko ! To ma znaczenie dla tych co mają punkt odniesienia a pisanie o tym spowoduje, że na rynku natychmiast pojawią się 607-ki z powymienianymi częściami - pomyślałeś o tym ???  ...

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnialem w filmie o tym kto wczesniej ten wzmacniacz serwisowal bo nie mam takiej wiedzy i nie jest mi ona do niczego potrzebna, opisalem tylko stan w jakim byl sprzet, dlaczego wiec sie oburzasz?

Jesli byl serwisowany to dlaczego ponownie wymagal serwisu?

To w jakim stanie byly elementy ukazalem na filmie, pokazalem tez jak wyglądają przelaczniki wewnatrz, juz wiesz skad wiem ze byl pryskany?

Zadne slizgi nie wymagaja NIGDY wymiany jesli nie zostaly mechanicznie uszkodzone, wystarczy ich czyszczenie ale jesli sie zastanawiasz to posiadam w zapasie niemal wszystkie elementy stykowe do sprzetu audio bo czasami podczas rozbiorki zdazy sie uszkodzic ktorys element.

Wazelinka to sluzy do zabezpieczenia styku przed dostepem powietrza po regeneracji, a sama regeneracja polega na wymyciu w myjce ultradzwiekowej stykow i slizgow

Pawel sprowadziles Sansui do polski i pokazales jak moga grac najwyzsze modele tego Ci odmowic nie mozna, ale nie jestes alfa i omega, Twoje odzywki czesto sa ponizej krytyki, gdy chodzi o Twoj interes badz Twoich najblizszych znajomych co pokazaly wpisy rowniez kilka dni temu gdy watek został na 1 dzieb zablokowany, zejdz troszkę na ziemie bo przez takie akcję nie dzieje sie najlepiej.

A sprzet audio to nie moj interes tylko moja pasja i ponagam ogarniac sprzet najblizszym znajomym, o ogarniecie au 07 poprosil mnie Mateusz z Wroclawia dla jego znajomego z Warszawy, w innym wypadku nie byloby zgody. O co zreszta juz tez byly wpisy na forach, i wy sie dziwicie ze ja odmawiam pomocy?  Bo za pomoc dostaje pozniej takie wiazanki publicznie lub w prywatnych wiadomosciach.

 

A juz takie zachowanie w swieta to juz wgl jest ponizej krytyki, zostancie w swoim gronie i cieszcie sie sprzetem, ja sie wypisuje. Pozdrawiam wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czubsi napisał:

K4m

 

Jako, że nie lubię obłudy a w swoim filmiku o AU07 napisałeś parę rzeczy, które są dalekie od prawdy i mają chyba jedynie na celu usprawiedliwienie opłaty za "serwis" przed właścicielem AU07 odpowiedz mi na pytania (w przeciwnym przypadku żądam publicznego sprostowania z Twojej strony !!! :

- na jakich napięciach ustawiłeś AU07 skoro deklarowałeś, że ustawiłeś zgodnie z właściwymi fabrycznymi ustawieniami ???

- ten egzemplarz (jak i 4 pozostałe w naszym kraju) są dość dobrze poznane przez wielu forumowiczów ! Jego historię mogę Ci opowiedzieć od momentu gdy znalazł się na polskiej ziemi aż do chwili obecnej ! Na jakiej podstawie twierdzisz, że ktoś psikał kontaktem skoro na FORUM są zdjęcia rozebranych selektorów właśnie z tego wzmacniacza !!! Podejrzewam, że jakoś trzeba było uzasadnić branie pieniędzy za coś co już było robione ...

- ile wymieniłeś ślizgów w selektorach ??? no bo chyba nie chcesz tu powiedzieć, że pogmerałeś wazelinką i gra gitara ??? Jeśli tak to za 3-4 miesiące znów Pan z 07 trafi do ciebie bo charczy choć wtedy to już raczej nie będzie wcale łączyć ...  Ja kupuję nowe selektory właśnie po to by ludzi nie okłamywać tylko faktycznie pomagać naprawić i nigdy nie spotkałem selektora w którym wszystkie ślizgi miały swoją właściwą sprężystość a podginanie starych to na wioskę się nadaje ... Andy - sam byłeś świadkiem ile blach trzeba było wstawić do 707 DR z nowych selektorów ... Bez części do takich działań nie wolno w ogóle się zabierać no ale jak są zdesperowani klienci co zapłacą za obietnice to się interes kręci ...

- na jakiej podstawie stwierdziłeś, że reszta wzmacniacza (końcówki mocy) są oryginalne ? czyżbyś nawet ich nie oglądał ??? a może po prostu nie wiesz jak powinny wyglądać ??? ,,,

Jakoś nie dorobiłeś się wzmacniacza Sansui co rusz pisząc głupoty , że nie spotkałeś idealnego egzemplarza itp i obrażając innych od "januszy" na plecach nieświadomych forumowiczów robisz sobie biznesik i nawet nie to jest najgorsze bo masz prawo jak każdy zarabiać pieniądze ale graj w otwarte karty, że ustawiasz na podstawie paru serwisówek dostępnych na necie i nie tłumacz głupot, że ustawia się tak samo bo to zwykłe kłamstwo wynikające z twojej niewiedzy ...

 

Czekam na odpowiedzi !!!

 

Rega 

 

Dobrze Ci gra ??? To ciesz się Sansui ! Nic Ci nie da informacja co i za co odpowiada w tym wzmacniaczu . Z drugiej strony dlaczego rościsz sobie prawo do tego by zmuszać innych do dzielenia się wszystkim ??? Mało jest informacji ???? Ze sto razy było o tym co jest w tych wzmacniaczach za co odpowiedzialne !!! nie inaczej jest w serii XR ! Nie ma tam żadnych niestworzonych rzeczy - zdziwił nas tylko fakt, że w 607 są części z 907 i to wszystko ! To ma znaczenie dla tych co mają punkt odniesienia a pisanie o tym spowoduje, że na rynku natychmiast pojawią się 607-ki z powymienianymi częściami - pomyślałeś o tym ???  ...

Do niczego nie roszczę sobie praw i jestem jak najdalszy od zmuszania kogokolwiek do czegokolwiek. A to czy ktoś zechce podzielić sie informacją NAWET W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH tylko świadczy o tym czy ktos jest życzliwy czy moze traktuje innych Z GÓRY.  Jesli nie chcecie dzielić sie informacjami to wystarczyło napisac, ze te informacje są zastrzeżone dla wybranych. Nie nalegałbym. A tak robicie wielka tajemnicę. Wasza sprawa. Czy to az taka wielka tajemnica że nawet w wiadomosciach prywatnych nie można o tym napisać? A potem macie pretensje że napisałem o tym na forum ogólnym. Weź  tez pod uwagę to, że nie wszyscy cały swój czas moga poświecić na zajmowanie sie Sansui. Jest poza tym normalne życie, praca, rodzina itp. Na hobby pozostaje zaledwie kilka godzin w tygodniu. Prosiłem Cię o pomoc - odmówiłeś. Więc nie miej teraz pretensji o to ze usiłuję dowiedzieć sie jak najwięcej gdzie tylko mogę. I nie badź taki pewny czy coś mi da ta informacja czy nie. A skoro nie ma tam, jak to określiłeś, niestworzonych rzeczy, o dlaczego robicie z tego taką tajemnicę? Myślę, ze o nic więcej, co dotyczy Sansui, juz nie zapytam bo zaraz spotkam się z zarzutami że na niczym sie nie znam i informacje techniczne nie są mi do niczego porzebne. Mam nic nie gadać, cicho siedzieć i cieszyc sie że gra. Trudno, poradzę sobie. Myślałem tylko, że fachowcy zechcą podzielic się podstawowymi informacjami na tema sprzętu, ale skoro to są tajemnice to PRZEPRASZAM BARDZO i wiecej nie będę zawracał głowy z BYLE 607. Pozdrawiam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba faktycznie jakieś problemy ... nie podoba się 607 to kup 907 nie będzie dylematów ... A z drugiej strony to cie nie rozumiem - słuchasz sprzętu czy go oglądasz w środku ??? 

Znajdź mi drugie forum gdzie ktoś poświęcił tyle swojego czasu od niemal 8 lat (!) żeby się z kimś podzielić swoją wiedzą , doświadczeniami i czasem porażkami - kosztem swojego życia rodzinnego !!!!! Ty jesteś zwykłym biorcą i jeszcze masz pretensje ??? Nie musisz odpowiadać - zrób to samo względem innych to poczujesz, że to, że kupiłeś naprawdę wyjątkowy sprzęt to po części właśnie dlatego, że ktoś to kiedyś opisał, w przeciwnym razie dziś tyle samo wiedziałbyś o Sansui co o drodze mlecznej ... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś sie ile wiem o Drodze Mlecznej. To nazwa własna i należy pisać z dużej litery. A problemy to chyba jednak u Ciebie. Sprawdź swoje reakcje na wypowiedzi ludzi mających odmienne zdanie. Zacytuj mi moją wypowiedź, w której piszę, ze nie podoba mi się 607. Nie dorabiaj teorii spiskowych. Nie chcecie udzielić informacji - Wasza sprawa. A to, że napisałem iz odnoszę wrażenie, ze dyskryminuje sie właścieili niższych modeli to Twoje wypowiedzi  potwierdzają w całej rozciągłości. To, że jesteś jednym z najlepszych fachowców od Sansui w Polsce to niezaprzeczalny fakt i dlatego zwrócilem się z pytaniami. Natomiast odmowa odpowiedzi to już inna sprawa. Powtórzę jeszcze raz - wystarczyło napisać - to informacja zastrzeżona dla wybranych. Nie narzucałbym się. Myslę, że ten dialog do niczego nie prowadzi. Każdy pozostaje przy swoim zdaniu. I niech tak zostanie bez dalszych licytacji. Jeszcze raz pozdrawiam i bez urazy za odmienne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszyscy mają "prawo" do odmiennego zdania - nawet jeśli jest głupie ... Natomiast nie każdy ma możliwość posiadania racji ! Pamiętaj, iż to, że każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie nie powoduje, że zasługuje na takie samo uznanie jak inni - dla mnie nie osoba a prawda ma znaczenie ... Nie obawiaj się - tylko te odmienne zdania powodują u mnie antyreakcję jeśli rozmijają się z prawdą sensem lub wartościami jakie uznaję - masz z tym kłopot ???  Pisałem, że podanie o jakie części chodzi skończy się podmienianiem części ! Poza tym każdy kto przeczyta oba wątki o Sansui wywnioskuje czym się różnią 907 od 607 - sam to kiedyś usystematyzowałem i to nie raz ! Wystarczy by samemu odkryć co jest w 607 XR , MR a teoretycznie nie powinno ... Masz rację co do jednego - nie ma sensu się sprzeczać bo mógłbym przytoczyć naszą zarchiwizowaną rozmowę i wyszłoby, że po serii porad wszystko było miło i fajnie dopóki raz powiedziałem "nie" - ciekawe na kogo w tej sytuacji byś wyszedł, a wierz mi nie pierwszyś "wdzięczny inaczej" i zapewne nie ostatni ... 

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom bipolar przy tranzystorach to spory błąd ... Tam nie bez powodu jest tzw pseudobipolar i do tego odwrotnie niż u wszystkich innych - to jedna z wizytówek Sansui ... no ale to Twój wzmacniacz ...

 

A tak na marginesie to całkiem świeżo wygląda ten wzmacniacz w środku - nie żal w nim mimo wszystko dłubać ??? Rozumiem, że kusi itd ale naprawdę niewiele widziałem niewymęczonych 711-ek a ta na taką wygląda ...

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, czubsi napisał:

Dzisiaj wszyscy mają "prawo" do odmiennego zdania - nawet jeśli jest głupie ... Natomiast nie każdy ma możliwość posiadania racji ! Pamiętaj, iż to, że każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie nie powoduje, że zasługuje na takie samo uznanie jak inni - dla mnie nie osoba a prawda ma znaczenie ... Nie obawiaj się - tylko te odmienne zdania powodują u mnie antyreakcję jeśli rozmijają się z prawdą sensem lub wartościami jakie uznaję - masz z tym kłopot ???  Pisałem, że podanie o jakie części chodzi skończy się podmienianiem części ! Poza tym każdy kto przeczyta oba wątki o Sansui wywnioskuje czym się różnią 907 od 607 - sam to kiedyś usystematyzowałem i to nie raz ! Wystarczy by samemu odkryć co jest w 607 XR , MR a teoretycznie nie powinno ... Masz rację co do jednego - nie ma sensu się sprzeczać bo mógłbym przytoczyć naszą zarchiwizowaną rozmowę i wyszłoby, że po serii porad wszystko było miło i fajnie dopóki raz powiedziałem "nie" - ciekawe na kogo w tej sytuacji byś wyszedł, a wierz mi nie pierwszyś "wdzięczny inaczej" i zapewne nie ostatni ... 

Teraz przeczytaj sobie jeszcze raz co ja napisałem, a co Ty. Czy moje stwierdzenia, że jesteś jednym z najlepszych fachowców od Sansui w Polsce tak Cię ubodły? Czy za kilka zdawkowych porad miałem Ci zaplacić gotówką? Trzeba było to jasno określić. Może zechcesz określić jak ma wyglądać moja wdzieczność wobec Ciebie za te informacje. Bo jeśli to ma byc bezkrytyczne potakiwanie to wybacz - nie masz monopolu na racje we wszystkich tematach. Ja zapytałem zwyczajnie o to jakie częsci powodują że wzmacniacza gra tak a nie inaczej. Nie kazdy ma możliwośc porównania kilku lub kilkunastu egzemplarzy. Czy jeśli Tobie ktoś udzielałby pokrętnych wyjaśnień to nie poczułbyś się dyskryminowany???Jeśli baliście sie że upublicznie tę tajemnicę to zwyczajnie można było odpowiedzieć w wiadomościach prywanych, że to informacja jedynie dla wtajemniczonych.    I jeszcze jedno - to, że ktoś jest uznanym fachowcem w jakiejś dziedzinie nie zwalnia go od kulturalnych wypowiedzi. Proszę też moderatora o sprawdzenie kto tu kogo obraża i kto powinien poczuć się obrażony. Pomimo wszystko, pozdrawiam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twoich wypocin nie będę komentował - zwłaszcza, że jak kolejny b....k insynuujesz mi płacenie za to, że dzielę się wiedzą .... Potwierdzasz tylko to, że nie zasługujesz na zwykłe ludzkie gesty dobrej woli - cóż - jak pomagam poradą to wszystkim, nie wybieram ... a potem część okazuje się z tych "co dasz palec a chcą rękę" ... - tyle w temacie ...

 

I jeśli cokolwiek do ciebie trafia oprócz słów rzeczowej krytyki, które - jak widać - i tak "psu na budę",  to zakończ ten temat bo śmiecisz wątek - ja też odpuszczam tą jałową dysputę - bo może się zdziwisz ale są tacy co wciąż szukają u mnie pomocy a ja lubię pomagać jeśli umiem ? ...

OK ?

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, duelundy to już powyżej 100 funciakow za sztukę. Jak na eksperymenty to zdecydowanie zbyt kosztowne
An jak pisałem, mają różne opinie, ale nie raz można spotkać porównanie i do BG i do silmików, a ze nie spotkałem aplikacji w sansui to postanowiłem spróbować
Może jak się wygrzeja, to będzie okazja zrobić porównanie z kimś kto ma większe osłuchanie sansui niż ja.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Z góry bardzo przepraszam za pytanie ale nie znam się na elektronice, a potrzebuję odpowiedzialnego Serwisu/Serwisanta do swojego CD α717. Najlepiej z Warszawy lub okolic (ale mogę przejechać się i dalej?).  

Jeżeli możecie kogoś polecić to proszę o informacje na prv.

pozdrawiam Wszystkich

Marek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert - czekam na opinie.

Czlek czasami musi bo inaczej ... .

 

 

Poza tematem . Jako ze uwielbiam topologie sprzetow to zalaczam link. Gdzies w gaszczu fotek sa tez z Sansui, wiec moze i nie po za tematem.

Przykladowa strona watku.

https://www.hifisentralen.no/forumet/hi-fi-generelt/22252-innmat-hva-du-vil-76.html

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Święta święta i po świętach a porządki zostały. 

Dlatego też oddam w dobre ręce:

- AU-Alpha 907XR MOD

- CD Alpha 917 XR+ pilot

- CD Alpha607 + pilot

oraz inne "klamoty" :

- standy Rogoz 

- stolik Rogoz 3QB2 / custom, blaty wiśnia, blat wewnętrzny (dolny)  50x50 , blat górny 69x55 (szer x gł), światło między pólkami 50 cm.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszam na prv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś wraz z kolegą Bumpalumpem zrobiliśmy porównanie Sansui AU-alpha 907MR kontra Accuphase E-305.

Porównując z pamięci to E-305 wywarł na mnie lepsze wrażenie niż słuchany kiedyś E-406V. E-305 został puszczony po 907MR. Zabrzmiał na początku delikatniej, cieplej, wszystko nie było tak uporządkowane , scena wszerz była trochę węższa niż w 907MR, natomiast większa różnica była w głąb. Generalnie na średnicy i wysokich nie było źle. Natomiast jeśli chodzi o dolne pasmo było odgrywane delikatnie, ale nie było tak zespolone, jak w MR. Niższy bas wybrzmiewał dla mnie za krótko, natomiast wyższy był dla mnie trochę za bardzo podbity. Po dwóch utworach pomyślałem sobie, że nie taki zły ten Accuphase, wiadomo dół tak nie współgra z całością, nie ma tej głębi, ale ogólnie dobry wzmacniacz.

Chwila przerwy i rozpoczęliśmy słuchanie trzeciego utworu. Dla mnie Accuphase zaczął grać w sposób surowy, twardy i mniej przyjemny. Tym jestem najbardziej zdziwiony, bo już tak wzmacniacz odbierałem do końca. Nie wiem jak to możliwe, niektóre utwory po prostu tak mniej przyjemnie już brzmiały. Bas dla mnie to jeszcze mniej współgrał z resztą, był za twardy, oderwany, dźwięk ogólnie stał się bardziej odchudzony niż na samym początku.

Ogólnie ten Accuphase zachowuje szczegóły, na średnicy grał rozdzielczo, scena węższa, ale w porządku. Po tej przemianie po dwóch utworach zniknęło to początkowe ciepło, grał dla mnie zbyt surowo i ze zbyt odseparowanym najniższym pasmem.

Włączyliśmy z powrotem MR. Najniższe pasmo - potęga - ta masa dźwięku jest jednak zespolona z całością. Czuje się to na ciele, ale nie ma tu żadnej natarczywości, nachalności. W każdym paśmie jest więcej "powietrza", ale wszystko jest razem zespolone i uporządkowane. Zdecydowanie większa spójność przekazu.

 

 

Edytowano przez piorut
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia z tego odsłuchu:

Pierwsze dwa utwory na Accuphase wydały się nadto spokojne, analogowe prawdopodobnie z racji tego, że wzmacniacz nie był rozgrzany

Kolejne utwory Accu zagrał ze zdecydowanie twardszą fakturą, w pewnych utworach było to nawet odrobine męczące, scena dość dobrze budowana w szerz i w gląb brzmienie naprawde klasa, ale czar pryska kiedy podpina się 907MR, tutaj czuc swobode i przede wszystkim porządek na scenie, MR czaruje barwą i angazuje sluchacza ale jednoczesnie gra finezyjnie i oddaje wszystko co zostalo na plycie zapisane.

Accu i Sansui dzieli ponad 8 lat roznicy, z doswiadczenia wiem juz ze niestety starsze urzadzenia klada mocno nacisk na barwe ale rzadko potrafia odegrac wszystkie smaczki, poki co jedynym sprzetem ktory potrafi polaczyc wszystko w spojną całośc jest właśnie Sansui

Tak wiec kolejny odsłuch zaliczony, Accu jak na swoją cene gra bardzo dobrze, pozostaje czekac na E-405, i E-406 mysle ze ten drugi z racji nowej topologii ale jeszcze nie tak odchudzonej jak E-406V moze isc łeb w łeb z MR, ale to narazie przypuszczenia, czas pokaze

A póki co pozostaje mi odliczac dni aż zagości u mnie 907MR juz jako własność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorut

Fajne porównanie i opis ?

Jeżeli Mariusz nie oddał jeszcze AU-07 po serwisie,  to też byłoby ciekawe porównać te dwa i zobaczyć,  jak odbieracie MR vs AU-07.

Co prawda kiedyś porównywaliśmy u mnie AU-07, MR i MR Mod, ale ciekawy jestem opinii innych.

Napisz proszę jeszcze jakie paczki, kable i źródło.

 

Edytowano przez Samcro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AU-07 już słuchaliśmy, chociaz zapowiada sie ze powtórzymy jeszcze odsłuch aby był dłuższy, AU-07 w pewnych aspektach wypada lepiej a w pewnych wole MR, każdy ma plusy i jakies minusy, bardzo np przypada mi do gustu koncowka B-2103 i taka najchetniej bym postawił u siebie jako wzorzec :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...