Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

4 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

Że też nie wpadli w procesie produkcji by dać jak to nazwano tutaj "przewód z porządnym wtykiem"🤔 że już nie wspomnę, że jak zwykle jako "wytrych" stosowane jest mieszanie różnych środowisk (głośnikowe i zasilajace). Heh.

 

 

Możesz napisać jaśniej co cię tak zabolało w moim wpisie?

Że też nie wpadli na to producenci Accuphasse, Krellów czy innych Marków Levinsonów że do fabrycznych urządzeń za dziesiątki lub setki tysięcy dawali zwykłe lub ciut lepsze niż zwykłe druty, które w pewnym sensie ograniczają potencjał ich wzmacniaczy.

Nie jestem może jakimś kablarzem gawędziarzem ale za dużo słyszałem żeby lekceważyć ich wpływ na dźwięk. Mając wzmacniacz klasy 907 nie lekceważyłbym ani kabla do trafa ani wtyczki. Ale ja wiem, tam ma tylko płynąć prąd. Bez urazy ale nie podłączyłbym przejściówki za 5zł do wzmacniacza za 10kzł. W takim systemie gra wszystko, a ograniczeniem może być najwęższe gardło.

 

 

Edytowano przez Baron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😳

Rozumiem ze nadal trzymamy sie tematu kabelka z dwoma przewodami L i N. Do trafa oczywiście ;)

 

14 minut temu, Baron napisał:

Że też nie wpadli na to producenci Accuphasse, Krellów czy innych Marków Levinsonów że do fabrycznych urządzeń za dziesiątki lub setki tysięcy dawali zwykłe lub ciut lepsze niż zwykłe druty, które w pewnym sensie ograniczają potencjał ich wzmacniaczy.

Że co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

😳

Rozumiem ze nadal trzymamy sie tematu kabelka z dwoma przewodami L i N. Do trafa oczywiście ;)

 

Że co?

Tak możemy rozmawiać o kabelku dwużyłowym. Uziemienia nie musimy podłączać.

Mam kabel zasilający Nothwire który jakiś czas temu był w wyposażeniu amerykańskich wzmacniaczy (nie pamiętam czy Krella czy innych, w necie można znaleźć). Mogę podłączyć w ślepym teście Northwire i jakiegoś lepszego Siltecha, Purista czy innego Nordosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2023 o 09:49, miłośnik Sansui napisał:

san-sui  żałosny mierny manipulancie.

Ta głupia dyskusja zaczęła się w lutym. Bodaj 14.02 , twoje słowa : Ja używam zawwsze o wartościach ponad 92 więc istotniejszy jest dla mnie parametr jak wyżej - początek pasma słyszalnego od dołu - 16 - 18 Hz. Takie mam kolumny i to , ku mojemu zadowoleniu słyszę. 

Koleś, nie było czuje i słyszę - prawda ?  Było słyszę , tylko. Dalej, w jakimś fragmencie dalszej dyskusji wyraźnie napisałem, że najwyżej możesz czuć a nie słyszeć, twoja reakcja typowa, zarzeczyłeś, ty słyszysz. Dalej bla, bla , bla i w jednym z następnych wpisów czytam :

Właśnie słucham "VAMP" Trentemoller i słyszę.....

Dalej ponownie : Słuchaj! Słuchaj!  Zaskoczenie ? Na elektrostatach  - no i  tu gościu popłynąłeś. Pewnie pod okolice Koluszek pojechałeś posłuchac tych elektrostatów ? 

Bla . bla bla i dalej to już raptem zmiana, oczywiście czujesz i słyszysz. OK. Nasłuchałem się już tych twoich 16Hz, dla mnie jesteś oszołomem, i to już od bardzo dlugiego czasu. Masz swoje psychiczne problemy i próbujesz odreagowywać na forach. 

Pomijając temat deseczkowatego wzmacniacza klona Sansui, twój czy nie, mnie to rybka, wypisywałeś brednie i co mi tam, to ty się znasz. Deseczkę nadal proponuję, może nie do wzmacniacza, możesz się nią popukać  w główkę...

Udawadnianie, że mam Sansui AU-70, 1000A i AU 111 już się odniosłem. Nie chce mi się jestem za leniwy by je wyciągać, ustawiać , fotografować  itd itp.  I tak nie uwierzysz, wszak mogę gdzieś pobrać

Znajomość Ayona, niby skąd masz wiedzieć , że tylko 07-kę miałem. Tą miałem długo i wiele testów na niej zrobiłem. Miałem i  inne. Jak widać nie przypadł mi do gustu i już. Wolno mi.  Zabronisz ? Rozstrzelasz ? Wez deseczkę , walnij się w czoło koleś.

Koleś jest tu określeniem negatywnym a nie potwierdzeniem jakiejś znajomości . Bo możesz źle zrozumieć.

Miernota jest okteśleniem stanu jaki prezentujesz . Takie określenie dnośnie ciebie jest i tak określeniem pozytywnym.

Żałosny , bo inaczej nie mam jak określić stan w jakim się zanjdujesz. a jednocześnie nie odczuwam współczucia.

Tu jenak wracam do 16Hz, twierdzisz , że masz jakiegoś tam Denona po modyfikacji na lampach. Na nim słyszysz to 16HZ ?   Jeszcze dalej idąc, Arcus TM-1000 , który tak polecasz jako tani i świetny, na nim nie usłyszysz 16Hz,. Jego pasmo zaczyna się od 18Hz. Producenci podają pasmo kolumn z założeniem o spadki na początku i końcu. Zwykle to wartość 3dB. 

Owszem, nie twierdzę , że się znam, twierdzę jednak, że odnośnie tego co wypisujesz i co twierdzisz, to tak, znam się na takich jak ty.  Miernota i tyle. Sposób dyskusji jak z piaskownicy. Mój szpadelek jest większy i ładniejszy. Mój kolega ci pokaże, wiem, słyszę , jak nie wiem, twu, przecież wiem , jak inni mogą coś innego twierdzić. Paweł ma rację powinieneś zrobić sobie badania i to bardzo szczegółowe. Warto zachaczyć o dobrego psychiatrę, śmiem twierdzić, że to podstawa. 

Jesteś ostatnim na liście, któremu miał bym ochotę udawadniać, że coś mam. Dla ciebie nic nie mam i ta wiedza powinna ci poprawić humor, bo popadasz w paranoje. 

Do tego, czy to twój wzmacniacz na deseczce czy nie mam stosunek ambiwalentny. Do deseczki już nie, mam chęć przesłać ci taką do poklepania się w główkę. Nie wyślę z kornikami, wyślę solidną. Wysuszoną topolową. Nie wbijesz w nią gwoździka ...

Niestety Reduktor Szumu zrobił krecią robotę klonując Sansui AU 70 . 

Jeżeli ten prezentowany klon nie jest twój , smutne, znowu dyskutujesz o czymś na czym się nie znasz i na dodatek nie jest twoje.

Bym zapomniał, chciałeś miernoto sprawdzać, czy aby w moim sprzęcie trafa są właściwe. Hm , dobre, jako zero w tej dziedzinie  nie wiem jak byś to zrobił. Weryfikacja na podstawie czego? Przecież nie masz o tym wiedzy do tego potrzebnej. miło było koleś podyskutować, jednak poziom, jaki reprezentujesz skłania mnie bardziej do dyskusji z moim psem, ten coś potrafi pojąć, ty nie. Z piaskownicy wyrosłem już dawno, nie bawią mnie powroty do niej. Najważniejsze zaś jest to, że nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu. Z doświadczenia wiem, że sprowadzisz człowieka do swojego poziomu i pokonasz, bo masz na tym poziomie doświadczenie i praktykę. Poziom zachowania przedszkolaka, intelekt poniżej Papuasa, oto twoja klasa. Wybacz, nie wchodzę w to.

To wsio...

Zauważyłem na końcu twych wypocin mój tekst, Weż się wdrap na wższy poziom, wymyśl coś swojego.

 

Dnia 7.03.2023 o 09:49, miłośnik Sansui napisał:

san-sui  żałosny mierny manipulancie.

Ta głupia dyskusja zaczęła się w lutym. Bodaj 14.02 , twoje słowa : Ja używam zawwsze o wartościach ponad 92 więc istotniejszy jest dla mnie parametr jak wyżej - początek pasma słyszalnego od dołu - 16 - 18 Hz. Takie mam kolumny i to , ku mojemu zadowoleniu słyszę. 

Koleś, nie było czuje i słyszę - prawda ?  Było słyszę , tylko. Dalej, w jakimś fragmencie dalszej dyskusji wyraźnie napisałem, że najwyżej możesz czuć a nie słyszeć, twoja reakcja typowa, zarzeczyłeś, ty słyszysz. Dalej bla, bla , bla i w jednym z następnych wpisów czytam :

Właśnie słucham "VAMP" Trentemoller i słyszę.....

Dalej ponownie : Słuchaj! Słuchaj!  Zaskoczenie ? Na elektrostatach  - no i  tu gościu popłynąłeś. Pewnie pod okolice Koluszek pojechałeś posłuchac tych elektrostatów ? 

Bla . bla bla i dalej to już raptem zmiana, oczywiście czujesz i słyszysz. OK. Nasłuchałem się już tych twoich 16Hz, dla mnie jesteś oszołomem, i to już od bardzo dlugiego czasu. Masz swoje psychiczne problemy i próbujesz odreagowywać na forach. 

Pomijając temat deseczkowatego wzmacniacza klona Sansui, twój czy nie, mnie to rybka, wypisywałeś brednie i co mi tam, to ty się znasz. Deseczkę nadal proponuję, może nie do wzmacniacza, możesz się nią popukać  w główkę...

Udawadnianie, że mam Sansui AU-70, 1000A i AU 111 już się odniosłem. Nie chce mi się jestem za leniwy by je wyciągać, ustawiać , fotografować  itd itp.  I tak nie uwierzysz, wszak mogę gdzieś pobrać

Znajomość Ayona, niby skąd masz wiedzieć , że tylko 07-kę miałem. Tą miałem długo i wiele testów na niej zrobiłem. Miałem i  inne. Jak widać nie przypadł mi do gustu i już. Wolno mi.  Zabronisz ? Rozstrzelasz ? Wez deseczkę , walnij się w czoło koleś.

Koleś jest tu określeniem negatywnym a nie potwierdzeniem jakiejś znajomości . Bo możesz źle zrozumieć.

Miernota jest okteśleniem stanu jaki prezentujesz . Takie określenie dnośnie ciebie jest i tak określeniem pozytywnym.

Żałosny , bo inaczej nie mam jak określić stan w jakim się zanjdujesz. a jednocześnie nie odczuwam współczucia.

Tu jenak wracam do 16Hz, twierdzisz , że masz jakiegoś tam Denona po modyfikacji na lampach. Na nim słyszysz to 16HZ ?   Jeszcze dalej idąc, Arcus TM-1000 , który tak polecasz jako tani i świetny, na nim nie usłyszysz 16Hz,. Jego pasmo zaczyna się od 18Hz. Producenci podają pasmo kolumn z założeniem o spadki na początku i końcu. Zwykle to wartość 3dB. 

Owszem, nie twierdzę , że się znam, twierdzę jednak, że odnośnie tego co wypisujesz i co twierdzisz, to tak, znam się na takich jak ty.  Miernota i tyle. Sposób dyskusji jak z piaskownicy. Mój szpadelek jest większy i ładniejszy. Mój kolega ci pokaże, wiem, słyszę , jak nie wiem, twu, przecież wiem , jak inni mogą coś innego twierdzić. Paweł ma rację powinieneś zrobić sobie badania i to bardzo szczegółowe. Warto zachaczyć o dobrego psychiatrę, śmiem twierdzić, że to podstawa. 

Jesteś ostatnim na liście, któremu miał bym ochotę udawadniać, że coś mam. Dla ciebie nic nie mam i ta wiedza powinna ci poprawić humor, bo popadasz w paranoje. 

Do tego, czy to twój wzmacniacz na deseczce czy nie mam stosunek ambiwalentny. Do deseczki już nie, mam chęć przesłać ci taką do poklepania się w główkę. Nie wyślę z kornikami, wyślę solidną. Wysuszoną topolową. Nie wbijesz w nią gwoździka ...

Niestety Reduktor Szumu zrobił krecią robotę klonując Sansui AU 70 . 

Jeżeli ten prezentowany klon nie jest twój , smutne, znowu dyskutujesz o czymś na czym się nie znasz i na dodatek nie jest twoje.

Bym zapomniał, chciałeś miernoto sprawdzać, czy aby w moim sprzęcie trafa są właściwe. Hm , dobre, jako zero w tej dziedzinie  nie wiem jak byś to zrobił. Weryfikacja na podstawie czego? Przecież nie masz o tym wiedzy do tego potrzebnej. miło było koleś podyskutować, jednak poziom, jaki reprezentujesz skłania mnie bardziej do dyskusji z moim psem, ten coś potrafi pojąć, ty nie. Z piaskownicy wyrosłem już dawno, nie bawią mnie powroty do niej. Najważniejsze zaś jest to, że nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu. Z doświadczenia wiem, że sprowadzisz człowieka do swojego poziomu i pokonasz, bo masz na tym poziomie doświadczenie i praktykę. Poziom zachowania przedszkolaka, intelekt poniżej Papuasa, oto twoja klasa. Wybacz, nie wchodzę w to.

To wsio...

Zauważyłem na końcu twych wypocin mój tekst, Weż się wdrap na wższy poziom, wymyśl coś swojego.

Wiem, że takiego znaFcę musi boleć co piszę ale ... Nigdzie i nigdy nie pisałem, że jestem znawcą elektroniki! Przeciwnie - ty to kreujesz! Kolejna manipulacja!

Porównując się do mnie laika z elektroniki, nie podnosisz swego prestiżu!  Obniżasz go! 

 

Jesteś ignorantem w audio! Dowodów nadto!

Np: Wyśmiewanie się z tego, czego nie możesz usłyszeć, czy ...  🤐

Np: Wyśmiewanie się z mojego systemu.

Zauważyłeś, że mam np. 2103 i zaraz potem twierdzisz, że ta końcówka źle gra?! Bo ...  w moim systemie? W twoim zara? Bo... Z elektrostatami, na których szukasz 16Hz?? 🤣

Np: Wyśmiewanie się (wierszykiem) że druciki grają, np kable IC, RCA, w moim systemie?? Twierdzisz, że nie grają, nie maja wpływu na dźwiek?!  🤔

 

@ Troll

Pytam ponownie "największego"? speca od elektroniki: 

Nie jesteś w stanie udowodnić, że masz oryginały AU-70? 

Udowodnij, że znasz się na tym. Tylko tyle. I .... Napisz to krótko. 

 

 

 

Edytowano przez san-sui
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baron napisał:

Mam kabel zasilający Nothwire który jakiś czas temu był w wyposażeniu amerykańskich wzmacniaczy (nie pamiętam czy Krella czy innych, w necie można znaleźć). Mogę podłączyć w ślepym teście Northwire i jakiegoś lepszego Siltecha, Purista czy innego Nordosta.

Proponuje nie kontynuować OT nie zwiazanego z pytaniem o kabel z wtyczka do trafa, bo przyjdzie "szef" i usunie wpisy a szkoda by było. 

Proponuje udać sie do odpowiedniego tematu z kablami zasilajacymi i porownaniach ślepych. :) 

1 godzinę temu, Baron napisał:

Tak możemy rozmawiać o kabelku dwużyłowym.

Tak wiec kontynuując.... zauważyłem Twoj "ciekawy" wniosek

 

2 godziny temu, Baron napisał:

Ale ja wiem, tam ma tylko płynąć prąd.

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście odpuśćmy temat. Oprócz emotikon nie widzę nic ciekawego do czytania. Zawsze zastanawia mnie fakt że ktoś zbacza z tematu postem podszytym drwinami, a potem pisze żeby nie kontynuować OT.

Napiszę jeszcze raz na temat. Proponuję koledze który o to pytał wymienić kabel z wtykiem w trafie. Przecież to trafo nie jest na tyle wartościowe żeby bać się o utratę jego oryginalności. Wręcz przeciwnie może zyskać w razie odsprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Miro 84

Możesz pisać co chcesz. przykładem  san-sui, talent w bzdurach itp a jak tkwił, tak tkwi.

 

san-sui

Miernoto z poziomem inteligencji na minusie. Nie mam zamiaru ci nic udawadniać, chcesz się przepychać, idź do piaskownicy. Ale radzę uważać, niektórzy ojcowie są nerwowi i mogą mordę obić.

Durny manipulancie, nigdy nie twierdziłem że B2103 MV gra źle, to twoja insynuacja ( matactwo ).

Ja na elektrostatach nie szukam 16Hz (manipulacja) to ty piałeś z zachwytów.

Wierszyk to wierszyk, do czego służy wie większość ludzi, jednak ty pacanie do nich się nie zaliczasz.

Nie uważam się za speca od niczego. Całe szczęście, już jeden jest. Mało że w każdym temacie , jeszcze słyszy jak słoń.

Nie napiszę krótko. Ty produkujesz więcej, ale dzielisz na fragmenciki. Zawsze to licznik wpisów bije.

Nie wyśmiewam się z tego, czego nie mogę usłyszeć, nie jestem tobą. Ja śmieję się z ciebie. (to nie manipulacja, to fakt)

Durny ignorancie, nie wiem, czy zauważyłeś, ale przy testach porównawczych  podawałem zawsze jakie kable stosowałem.

Jak pisałeś głupoty, cierpliwie informuję innych o tym i nadal będę to robił, czy się to tobie podoba czy nie.

Baranie, o twoim systemie napisałem dokładnie po tym jak właśnie ty palancie insynuowałeś innym , że ich systemy są złe. Mnie osobiście twoj system nie interesuje. Wiem, jak gra, opisujesz to na okrągło, ba znam główny klocek jaki w nim służy za objawienie . Bez urazy , nie wkładaj w usta innym czegoś czego nie twierdzili. ( nie manipuluj)Znam wiele systemów, jedne takie inne śmakie, wszystkie służą swoim waścicielom i tyle. Jednak miernota jaką jesteś z poważnymi zabużeniami jaźni i stanami maniakalnymi musi się notorycznie dowartościować więc szuka dziury w całym i wypisuje głupoty na temat np. słyszenia 16Hz. Tak, nawet nie potrafisz pojąć, że sam się robisz w  wała i jeszcze koronki na łeb zakładasz. Podaj adres, mam w sadzie kilka solidnych kołków topolowych. Wysuszone solidnie, jak walniesz się w łeb, może pomoże. Przesyłka gratis.

Zaś za chwilę to ty zaczniesz rozpisywać się nad klonem AU 70 i jeszcze pewnie serię porównań zrobisz. Czytaj następne ulotki, może coś wreszcie mądrzejszego znajdziesz i się z innymi odzielisz. Pamiętaj ,, copy ,, paste,,  ale zawsze nim już upublicznisz, zrób erratę , może zauważysz , że nie wszystko jest OK. 

Jedna rzecz mnie najbardziej cieszy, jeszcze nie pisujesz na temat gramofonów, Całe szczęście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baron napisał:

Rzeczywiście odpuśćmy temat. Oprócz emotikon nie widzę nic ciekawego do czytania. Zawsze zastanawia mnie fakt że ktoś zbacza z tematu postem podszytym drwinami, a potem pisze żeby nie kontynuować OT.

Widocznie nie zrozumieliśmy się. Nie kontynuować OT mam na mysli nie kontynuować Twoich wywodów o ilości kabli i och ślepych testach od tego jest inny temat. 

Natomiast kontynuować chce cos co nie jest OT-pem a mianowicie... "wyższość" lepszej przejsciowki/wtyczki nad standartowa gdzie mowa głównie o transformatorze i przewodach L i N!

42 minuty temu, Baron napisał:

nie widzę nic ciekawego do czytania.

Z Twojej strony rowniez. Moze kolega pomoże skoro taki "wyrywny"?

A wracajac do kolegi...

21 minut temu, miłośnik Sansui napisał:

Chyba Miro 84

Możesz pisać co chcesz. przykładem  san-sui, talent w bzdurach itp a jak tkwił, tak tkwi.

Zacytuj prosze jakikolwiek "talent w bzdurach"!

Czekam!

Ps: nie wiem jak Wy ale ja juz wstawiam popcorn :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miłośnik Sansui wiec jak bedzie? Doczekam się tych jak to nazwałeś "bzdur"? 

Bo nic merytorycznego nie wpisałeś poza "próba wyprowadzenia mnie z równowagi". Chyba nie chcesz bym pomyślał że próbujesz znizyć mnie do poziomu pyskowek i docinek personalnych, a tam jak zauważyłem w tekstach do @san-sui potrafisz "przypiec"🤔 

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@san-sui @miłośnik Sansui @Chyba Miro 84 Panowie proszę rozmawiajcie merytorycznie na tematy związane z marką Sansui bez personalnych odnośników.

Szkoda by było, żeby przez personalne przytyki pojawiające się od jakiegoś czasu w tym wątku zaorać jeden z ciekawszych brandowych tematów. 

Rozumiem, że macie jakieś trudności z zaakceptowaniem wiedzy, doświadczenia czy poglądów prezentowanych w dyskusji przez interlokutora ale nie znaczy to, że trzeba do tez, opisów czy doświadczeń strony przeciwnej odnosić się poprzez personalne, często niegrzeczne przytyki.

Epitety nie oddadzą racji więc proszę używajcie siły argumentu koncentrując się wyłącznie na marytorycznej wymianie poglądów. 

Sprawy personalne zaś załatwiajcie między sobą korzystając z możliwości pisania prywatnych wiadomości. 

Mam nadzieję, że przekaz jest jasny i wyczerpujący. 

Pozdrawiam miłego wieczoru życząc. 

Mariusz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Miro 84

Chcesz pisać na temat wątku a proponujesz jakieś przepychanki o przejściówkach. Idź do tematu o przejściówkach. Nie chcesz OT a prowokujesz do pyskówek zbaczając z wątku.

Napisałem koledze który o to pytał że według mnie warto wymienić kabel z wtykiem zamiast bawić się w jakieś przejściówki i podłączać tym wzmak 907. A co najmniej wymieniłbym wtyk. Nie podoba ci się taki pomysł, napisz dlaczego a nie straszysz popcornem. Ja tak robiłem, zmieniałem kable, zmieniałem wtyki, zmieniałem gniazda, coś eksperymentowałem. Jeżeli uważasz że nie warto to nie chce mi się stukać w klawiaturę. Często w takich gotowych trafach kable, wtyki i gniazda są traktowane po macoszemu.

Albo napisz coś na temat albo zabieraj popcorn i leć zaśmiecać inny wątek. Jesteś trochę jak gawędziarz który prowokuje do takich pyskówek żeby później bawić się zajadając popcornem. A szkoda bo czasem chce się poczytać jakiś ciekawy wątek, kilka pierwszych postów ciekawych, wpada taki Miro i następne kilkadziesiąt stron to bicie piany.

MariuszZ chyba zepsuł Ci zabawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem.

Nie wmawiaj mi niezrozumienia.

Ten tekst zachowaj sobie głęboko, spod twoich paluchów brzmi, jak byś tylko ty rozumiał słowo pisane. 

A to ?

5 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

😳

Rozumiem ze nadal trzymamy sie tematu kabelka z dwoma przewodami L i N. Do trafa oczywiście ;)

5 godzin temu,  Baron napisał:

Że też nie wpadli na to producenci Accuphasse, Krellów czy innych Marków Levinsonów że do fabrycznych urządzeń za dziesiątki lub setki tysięcy dawali zwykłe lub ciut lepsze niż zwykłe druty, które w pewnym sensie ograniczają potencjał ich wzmacniaczy.

5 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

 

Że co?

A to?

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Widocznie nie zrozumieliśmy się. Nie kontynuować OT mam na mysli nie kontynuować Twoich wywodów o ilości kabli i och ślepych testach od tego jest inny temat. 

Przecież tylko na to czekasz, żeby znowu ktoś nawet jeśli w stosownym temacie ruszył temat kabli zasilających i ich wpływie na brzmienie.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DiBatonio napisał:

Przecież tylko na to czekasz, żeby znowu ktoś nawet jeśli w stosownym temacie ruszył temat kabli zasilających i ich wpływie na brzmienie.

Skoro odsyłam użytkownika do innego tematu by tu nie robic OT z "slepakami" to chyba czarno na bialym widać że nie czekam na to. Odnosze wrażenie ze znów nie czytasz z zrozumieniem🤔

Dnia 7.03.2023 o 16:43, ralfs269 napisał:

Przejściówkę niemal że wszyscy odradzają.

A Ja wciąż nie wiem dlaczego wszyscy odoradzają🤔

Widocznie @ralfs269 sie nie dowie.

Moim zdaniem można z powodzeniem stosować ją :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz wiedzieć jakie ja odnoszę wrażenie, jak Ciebie czytam.

 

6 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Skoro odsyłam użytkownika do innego tematu by tu nie robic OT z "slepakami" to chyba czarno na bialym widać że nie czekam na to.

😆

Owszem, czekasz, by móc zaraz w taki temat wejść ze swoimi „ślepakami” jedynie słusznymi zresztą w przypadku kabli.

Prawda?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ralfs269

napisz do nadwornego majstra od Sansui @Bumpalump

Być może znajdzie czas i Tobie przerobi ten zasilacz Kashimure. Najwyżej wysyłkowo to załatwisz i będziesz miał pole do zabawy z przewodami.

Od siebie dodam, że Adam @Baron ma rację. Sieciówki i inne przewody wiele wnoszą.

Pozdrawiam,

ps

@RoRo Roman jak się czujesz? 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2023 o 21:37, ralfs269 napisał:

Skoro radzicie jednak wymianę kabla to jaki kupić? 

Ja do kashimury zainstalowałem niedrogi i popularny lapp olflex 110. Solidne żyły, ekranowany. Optymalnie to zainstalowanym gniazdo iec, ale nie chciało mi się aż tak bawić z wycinaniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2023 o 10:53, Tadżitsu napisał:

Od siebie dodam, że Adam @Baron ma rację. Sieciówki i inne przewody wiele wnoszą.

...

@RoRo Roman jak się czujesz? 🙂

Tadek - nie narzekam, choć denerwujące są pyskówki na ostatnich stronach i wpisy które nic nie wnoszą do tematu. Ale wtedy np. można odpalić piecyk i jak gra Alfa i jakaś fajna płyta leci, to i spokój przychodzi i "kolejne pare kilo cierpliwości" 😎

Tak więc jakoś się trzymam, wraz z Administratorem i drugim Moderatorem od kilku dni przyglądamy się sytuacji.
MariuszZ poprosił ostatnio o bardziej wyważone wypowiedzi, odzew różny, bo np. ktoś nadal "antykablowo kabluje". Do tego sugestie by czytać ze zrozumieniem, albo epitety kierowane do adwersarza. Jak będzie gorzej, to i my będziemy bardziej ostrzy (czyli dla kogoś zapewne gorsi) i ktoś będzie miał parę dni na chodzenie po lesie.

Pozdrawiam
PS. A jeśli to miało być pytanie czy się wypowiem na temat trafa - to popieram to co już ładnych parę dni temu napisał MarekB (i później też), bo to moim zdaniem zamyka sprawę. Zaś kabla czy gniazda w trafie Kolegi Ralfs269 nie przerobię, bo się tego teraz nie tykam - mam inne rzeczy na głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo przypominam że pewien uzytkownik zadał pytanie do "Wszystkich" w która stronę iść? Czy w przejściówkę, czy w kabel czy tylko samą wtyczkę. Kazdy ma swoje zdanie, a że nieco różne.... Skoro pojawiaja sie różne wypowiedzi to chyba dobrze. Mozna dyskutować, byle grzecznie bez wjazdów personalnych.

Zadam zatem kluczowe pytanie w Twoim kierunku @RoRo

- czy dpuściłem sie jakiegokolwiek przewinienia próbując doradzić z mojego punktu widzenia?

 

 

29 minut temu, RoRo napisał:

ktoś nadal "antykablowo kabluje". Do tego sugestie by czytać ze zrozumieniem, albo epitety kierowane do adwersarza. Jak będzie gorzej, to i my będziemy bardziej ostrzy (czyli dla kogoś zapewne gorsi) i ktoś będzie miał parę dni na chodzenie po lesie.

Odnoszę dziwne wrażenie ze ta część wypowiedzi była kierowana do mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...