Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

Mariusz,
Jeszcze jej nie mam, ale jest w PL - nie mam czasu pojechać po nią . Wszystko w stanie 10/10.
Raczej była mało używana, np napisy na kondach itp (złote) w ogóle nie są odbarwione, płytki idealne, nie wymagają żadnej roboty, nic nie jest odbarwione od ciepła, czyli jakby rzadko była grana.
Jedzie do niej nowy airlink, na razie "dochodzi do siebie" na innym icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W sumie Witek trafił, ale nie do końca był pewien.
...
Witek, przyglądnij sie dobrze zdjęciu mojemu i np. na audio-database, To jest to. Tylko bardziej "rozebrane" .

Witek - czyli byłes blisko i nie dałeś się zmylić!

No a bo te "rozebrane" to tylko mylą człowiekowi ...
Nie wiadomo na czym się skupić icon_cool.gif

Niestety nagrodą jest zdjęcie - a nie końcówka.
Ewentualnie może właściciel pozwoli popatrzeć z bliska i może nawet dotknąć - jak ktoś z nas się pojawi w pobliżu.

Piotrek,
gratuluję kolejnych zacnych "kilogramów"!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,
no ale ja też byłem blisko icon_smile.gif
Tylko o dwa numery się pomyliłem...

W dodatku spokojnie można interpretować moją pierwszą wypowiedź że to trzecia Alfa/trzecie porządne wzmocnienie u Ciebie (o amplitunerze serii "G" nie wspominam).

Pozdrawiam
PS. A jak już tyle wiemy - to dużo jest w Polsce sztuk tej końcówki 2103?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ! To pierwsza sztuka B2103MOS Vintage. Mimo podobnego wyglądu do B2102MOS Vintage to zupełnie inna historia ....
Myli się ten kto spogląda na zdjęcie wnętrza na audiodatabase że widzi tam wizerunek B2103MOS ... otóż jest tam błąd i wstawiono zdjęcie B2105MOS !

B2102MOS jest niczym innym jak modelem 907iMOS przerobionym na końcókę mocy ..
B2103MOS to zupelnie inna historia ... Stawiałbym je niemal na równi z B2105MOS bo środek jest tak samo bogaty !!!
Oparta jest na schemacie 907DR ale części to pełny wypas jak w modelach specjalnych ! Myślę, że dlatego ta końcówka dość często widnieje w Japońskich systemach z górnej półki ! Jak widać na zdjęciu transformator to najnowsza z produkcji Tamury natomiast filtracja to mixt Silmic super gold z Hitaconem serii HK alpha (!) ...

Reszta należy do Piotra icon_smile.gif ....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...